Mladší žáci A

Dívčí turnaj Dobrovíz - Mladší žáci 2004

Na Svatého Václava po ranním zápase, kterého se účastnilo 8 hráčů z nominace, jsme zavítali na dívčí turnaj, který jsme chtěli vyhrát a to se povedlo, tudíž za jedna, byla by to ostuda, kdybychom nedominovali ve hře, ale krok po kroku.

FC Háje 04 - Výběr ČR - 4:1 (2* Voty, 1* Vili, Maty)

K prvnímu utkání dorazila parta z ranního zápasu deset minut před začátkem včetně trenéra, tak jsme měli trošku pomalý rozjezd, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, drželi jsme míč a snažili se dostávat do zakončení, ale naše snaha byla jalová, po menším prostřídání jsme převahu proměnili i gólovou radost, jedinou branku, kterou jsme inkasovali má na svědomí Týnka, která hrála s Barčou za výběr, ale zpátky k jediné kance v naší síti, míč který byl na půlce měl být odehrán do bezpečného prostoru, kde se pohyboval Tyko, jenže Týnka se s ním nepárala a obrala ho o míč, poté ho poslala na párek a dala krásnou přihrávku pod sebe, kde byl asi Budi na hruškách, protože míč, nemůže projít skrz celé vápno kolem přední tyče, aniž by si brankář nesebral balon, když není atakován.

FC Háje 04 - Slavia Praha A - 6:0 (2* Voty, 2* Maty, 1* Neymar, 1* Vili)

Soupeřky proti nám nastoupily s kombinovanou sestavou, v tomto zápase nás prověřili více dozadu, mají sice drobné a malé hráčky, ale jsou šikovné na míči, bohužel pro ně, a díky pro nás se projevila zkušenost i ze zápasů 10+1, kdy jsme my v té roli těch drobných a musíme do všeho chodit na plno, kluci se báli, aby náhodou někomu něco neudělali, jenže slečny nejsou na rozdíl od kluků žádná másla a v osobních soubojích jsou daleko tvrdší, než kluci. V tomto zápase si krásně vyhověli Maty a Voty, ono by to šlo, kdyby jeden druhého, čas od času nepéroval a neprudil, tak co chlapci se nad tím zamyslet, protože si i tuto spolupráci dokáži v určitých pasážích představit, jsme jeden tým, to že někdo někoho nemusí, je jedna věc, ale ženit se spolu nemusíte, i u mnoha týmů je normální, že jsou různé partičky, které si sedí více a pak jsou hráči, kteří spolu do kina nepůjdou, ale na hřišti jim to klape. Tak chlapci super spolupráce.

FC Háje 04 - Slavia Praha B - 6:0 (2* Vili, 2* Kubík, 1* Tyko, 1* Alexis)

Po půlhodinové pauze nás čekal blok tří zápasů po sobě, což byl třicet minut na jedno utkání, pro hráče, kteří se účastnili ranního MU. Slušná dávka, ale díky prostřídávání měli dostatek sil na krásné akce všichni, je pravda, že nás tato parta déle držela od branky, kterou jsme nemohli dát, jenže pak si vzal míč Alexis a sobě vlastním stylem prošel po lajně až do branky. Tím odčaroval kouzlo soupeřek, poté začalo, řádit duo Vili s Kubíkem, kteří dali po brance z rohových kopů a poté nám kluci předvedli individuální akce, které režíroval Voty, ten v tomto zápase nabil i Tykovi na závěrečný gól.

FC Háje 04 - Sparta Praha - 2:0 (Alexis, Neymar)

Soupeř, který kladl největší odpor, byl ze Strahova, dlouho to vypadalo, že budeme brát remízu za bezbrankovou remízu, kluci sundali nohu z plynu a bylo to znát, holky se dostávali i do zakončení, jenže když to nejde technicky, tak to půjde silou a ne, že ne. Akci, jako přes kopírák z předchozího zápasu předvedl Alexis, bylo mu jedno, že mu skákali pod nohy, snažili se ho zbourat, ale marně. Vybraly si toho nepravého, na takové souboje náš tank doručil zásilku bezpečně do sítě, o vítěznou pojistku se postaral Neymar, kterého by snad dnešní gólové procitnutí mohlo nakopnout k lepším zítřkům, potřeboval by to, jako sůl, poněvadž v přípravě podával výborné výkony.

FC Háje 04 - Výběr Moravy - 6:0 (2* Maty, 1* Vili, Voty, Tyko, Turbič)

V posledním utkání jsme změnili taktiku a Maty nastoupil až do unavenější obrany, což mu vyhovovalo, on je typem brejkového hráče, který nebude svádět souboje s urostlými hráči, ale může zdrhnout obráncům. Nejhezčí gól našich dal asi Tyko, kdy si zasekl míč a poslal ho do šibenice, fotbalová krása, jednu branku si připsal i Turbič, který dokázal utéct po lajně a proměnil svou šanci na vzdálenou tyč, po rohu se dokázal, prosadit opět Vili, snad si přenese střelecké kopačky i do následujících zápasů. Mockrát všem díky za úspěšnou prezentaci našeho týmu a již se těšíme na návrat krále – Mára hlásí návrat J. Vítej kapitáne a krůček po krůčku zpátky na vrchol, rvali jsme se nejen za tebe, ale i ostatní marody, kteří dlouhodobě nemůžou nastoupit.

Sestava: Budi = Turbič – Tom – Kubík – Tyko – Vili – Alexis – Voty ==) Týnka – Barča – Barbie – Klárka – Maty – Neymar – Dimo – Nosíno

úterý 4.10.2016 | Peter Bíro | Přečteno: 1877