Mladší žáci A

Ml.žáci B: HÁJE B - BOHEMIANS B 1:1 (0:1)

Ml.žáci B:   HÁJE B - BOHEMIANS B  1:1 (0:1)
V téměř letním počasí jsme přivítali prvního těžkého soupeře, který měl po dvou zápasech stejně jako my 6 bodů.

Zápas začal pro nás velmi smolně a hned z prvního útoku soupeře jsme dostali branku. Kluci byli na zápas nažhaveni a branka je na nějaký čas dost ochromila a soupeř nás v té době mírně přehrával. Bohužel jsme také museli asi po 10ti minutách vystřídat hráče, který nám přišel pomoci z "A" týmu (J. Petr), kterému se udělalo nevolno.

Po 15ti minutách jsme hru vyrovnali a začali se pomalu dostávat na dostřel branky soupeře. Nicméně ani jedna naše šance do přestávky brankou neskončila.

Po přestávce jsme trochu přeskupili postavení určitých hráčů a do útoku přišel čerstvý hráč Krištof Mareš, který naši hru soupeřem dopředu rozhýbal. Výborně napadal obránce soupeře a nutil je k chybám. To ostatně začal dělat celý tým a díky tomu jsme se dostávali do šancí a také jednu z mnoha proměnili a srovnali na 1 : 1.

Poté se hra začala přelévat z jedné stany na druhou a musím přiznat, že i soupeř měl další dvě nebo tři veliké šance dát branku. Proto si myslím, že konečná remíza je asi spravedlivá pro oba týmy.

Svým klukům bych rád poděkoval za vůli zvrátit nepříznivý výsledek a touhu po vítězství až do poslední minuty.