V sobotu sme odohrali veľmi náročný zápas proti silnému súperovi z Vršovíc.
3:1
5.kolo v So 8.10.2016 08:30
Vršovice

Do zápasu sme vstúpili ako obvykle s obrovskou šancou, keď Lebeda peknou krížnou strelou po zemi trafil žrď a s následnej dorážky Kony netrafil odkrytú bránku, a zase sme ju nepremenili. Zápas bol vyrovnaný hralo sa väčšinou v strede poľa s ojedinelými šancami na oboch stranách.

Nám sa však podarilo skórovať ako prvým a to po štandartke sa presadil pekne hlavou Hartman. Súper bol húževnatý a neustále hrozil brejkmi a na konci 1.polčasu sa súper po krásnej individuálnej akcii cez našu pravú stranu presadil a skóroval na 1:1.

Druhý polčas sme sa snažili zápas rozhodnúť ale súper nás pozorne bránil a hlavne Hakla obranci bránili osobne, zdvojovali ho a bolo ťažko niečo vymyslieť. Ale spasil nás nezvyčajný strelec Gigi, keď po predĺženej hlavy od Chrastinu z half voleja trafil do vinkla.

To nás dalo na koňa, ak keď o pár minút dobrým napádaním a chybe súpera v ich prípravnej zóne získal míč Chrastina a krásnou prihrávkou vyzval Hakla k streleniu gólu do prázdnej bránky 3:1 bolo takmer rozhodnuté.

Výsledok sme si už v pohode ustrážili do konca zápasu.

Súper ťažký, výkon bojovný, výhra je naša a pracujeme ďalej!!!!!