Hodnocení zářijových zápasu ročníku 2004 v soutěži starších žáku C.
  • 1.Kolo – Slovan Kunratice – FC Háje 04 – 1:5 (0:3)

Branky: 2* Tyko, 1* Villi, Gigi, Kubík

Sestava: Budi = Chilli - Kubík - Kubajs - Turbič = Voty = Klárka - Hajnej - Gigi - Tyko = Alexis === Týnka - Luky - Nosíno - Villi - Neymar === Maky

V prvním kole v kategorii starších žáků jsme zavítali na hřiště sousedních Kunratic, nikdo z nás nečekal, že budeme dominovat, během úvodních minut jsme zatlačili soupeře, tak, že nebyl schopný přejít přes půlící čáru, je vidět, že soustředění se po fyzické stránce vydařilo, ale nesmíme usnout na vavřínech, jsme malého vzrůstu, tudíž musíme udělat více kroků a být v lepší kondici než soupeři, nesmíme se bát hrát, ale hlavně je zapotřebí dávat rychleji míč od nohy, protože nám jí jinak urazí i s míčem. Co se týče hry až na pár drobností není, co vytknout, Tyko měl šest šancí na to aby dal branku, proměnil z toho dvě, Klárka měla dalších šest čistých gólovek, ale s její pracovitostí a pohybem po hřišti to přijde, má výborný výběr místa, je to jen otázka času, kdy to tam spadne, výborně pracoval i Vili, který si na postu štítového záložníka vedl dobře a dával i branku na 2:0, poté se přidal i Tyko po rychlé akci po své straně, kde pracoval výborně s Turbo Myší, který si nabíhal výborně za něj, jako z učebnice vypadala tato spolupráce, to samé platí i o druhé straně, kde pracovali Klárka a Chilli. Výborně četl hru i Budi, u kterého jsou znát kila dole, pochopil, že brankář musí mít rychlost, ale hlavně přijal novou roli v týmu na jedničku, nicméně i práce ostatních byla super, na nějakých maličkostech budeme pracovat ještě, máme na to rok se připravit na toto velké hřiště, tuhle sezónu si to zkoušíme a od příští sezóny, bychom měli válcovat soupeře, je to jen o vzájemném pochopení a věřit jeden druhému, udělat maximum pro tým, jeden za všechny a všichni za jednoho. Díky všem. Poděkování platí i od nové sezóny rozhodčímu na lajně – díky Tome J.

• 2.Kolo – FC Háje 04 – Klánovice – 4:3 (4:1)

Branky: 2* Voty, 1* Kubík, Tyko

Sestava: Budi = Chilli – Kubajs – Luky – Turbič = Villi = Klárka – Týnka – Kubík – Tyko = Voty === Alexis – Lego – Neymar - Dimo – Johny – Maty – Maky

V druhém kole k nám zavítali Klánovice, už začátek utkání byl velice zajímavý, dle zápisu 12 hráčů, ale ve skutečnosti 16 hráčů na hřišti, trochu pešek o visáži se bavit ani nebudeme, do utkání jsme po menším oťukávání šlápli dobře, ale po našich šancí jsme z jednoho nákopu a následného brejku dostali branku, ale hlavy jsme dali nahoru a odměnou bylo otočení skóre na 4:1 pro nás do konce poločasu a mohlo být ještě veseleji, kdybychom dali více šancí a dodrželi taktiku do puntíku, bohužel v jedné situaci došlo ke zranění Kubajse a na stopera se přesunul Chilli a ztratili jsme kraj, bohužel na to zareagoval soupeř a začal chodit přes naší druhou stranu, kupodivu jsme tudy branku nedostali, jednu branku jsme dostali opět po nákopu, kdy naši hráči nestačili fyzicky vyspělému soupeři, poté ještě snížili na rozdíl jedné branky, při které ale byl faulován Chilli, jenže rozhodčí to pustil a útočící hráč šel sám na Budiho a prostřelil ho, bohužel jsme v druhé půli neproměnili své šance, měli jsme lépe zúročit otevřenou obranu soupeře, který se o poločase trochu změnil, někteří chlapci prošli během půle plastickou operací a trochu povyrostli, asi máme v šatnách kouzelnou vodu, kterou bychom měli využít, všem na hřišti patří velké poděkování i za dramatický konec, kdy do utkání dali své veškeré síly a odměnou je vítězství a tři body, když by nám někdo řekl, že v této kategorii, budeme mít po dvou kolech plný počet, tak bychom se smáli J.

• 3.Kolo – Běchovičtí Sršni – FC Háje 04 – 3:5 (2:2)

Branky: 2* Voty, 1* Gigi, Malec, Omar

Sestava: Budi = Turbič – Kubajs – JUNY – Chilli = Kubík = Tyko – Tom – Gigi – Klárka = Voty ==) Nosíno – Neymar – Alexis – Dimo – Michi – Malec – Omar – Melichar

Třetí kolo začalo výborně po počáteční oťukávání jsme potrestali jednu chybu domácích díky dohrané situaci od Votyho, který uklidil míč k tyči, poté jsme zaspali v jednom souboji včetně Budiho v brance a bylo srovnáno, jenže dnes předvedl asi nejlepší dosavadní výkon Voty a navýšil na 2:1 pro nás, před koncem poločasu po pár náznacích z naší strany, přišel trest v podobě nákopu, Kubík neodhadl míč a naši stopeři si dali dvacet včetně brankáře, přišla rychlá přihrávka do křídla, kde si pospal obránce, kolem kterého proběhl křídelní hráč, co dával míč útočícímu hráči na vápno a ten krásnou střelou uklidil téměř do šibenice, ale celou akci jsme mohli 5* přerušit, kdyby se do toho zapojil celý tým. Na začátku poločasu jsme si vzali vedení zpět, kdy se k odraženému míči dostal Gigi a z hranice vápna pod břevno, poté se po kombinaci u lajny uvolnil Mali a poslal brankáře na párek, soupeř sice poté z brejku ještě snížil, ale dvougólové vedení jsme si vzali zpátky po standartní situaci, kdy svedl souboj Alex s dvěma obránci a dobíhající Omi, propálil vše, co mu stálo v cestě, poděkování platí i klukům za výpomoc, je vidět, že naším hráčům bude velké hřiště vyhovovat, budou mít více prostoru na kombinaci a pokud ještě přidáme na rychlosti, tak i na smrtelné brejky, tak hlavně nepolevovat, protože tvrdá práce bude dle toho odměněna.