Mladší přípravka A (2015)

Podolí - Mladší přípravka 2008

V sobotu jsme na přírodní trávě za Českou televizí sehráli zápas s domácím Podolím.
6.kolo v So 15.10.2016 13:00
Podolí T
Podolí

Dan

V dnešním zápase jsme dostali zbytečně moc gólů a to zejména kvůli tomu, že jsme v soubojích pozdě nebo dokonce vůbec. Často jsme dostávali góly poté, co náš brankář dokázal střelu vyrazit nebo když byla střela odražená do volného prostoru. V takovém případě naši hráči stáli jako sochy a dívali se na soupeře, který mohl míč pohodlně uklidit do naší brány. Další velkou škodou je, že poté co jsme si vypracovali několik skvělých pozic k zakončení, tak velká část z nich skončila na prostředku brány, kde stál soupeřův brankář.

Matěj

Na druhém hřišti byla situaci úplně jiná. Střelecky se nám dařilo, a když k tomu připočteme velké množství tyček, které jsme nastřelili, tak skóre mohlo být ještě lepší. Každopádně když jsme si nahráli, případně rychle rozehráli, tak jsme soupeře přehrávali. Góly jsme dostali po našem nedůraze, kdy jsme nechávali hráče Podolí střílet. Pokud zapracujeme na rychlejším myšlení a zároveň provedení, tak se budeme zlepšovat.

Hráči: Brož O., Brož V., Cimr, Feigl, Filip, Chavikov, Janouch, Just, Krejčí, Kříž, Petrák, Šalát

sobota 15.10.2016 | Dan Beneš, Matěj Soucha | Přečteno: 1962