Mladší přípravka B

Ml.žáci přípravka - předehrávka 5.kola: Bohemians - FC Háje 1:2 (0:2)

Ml.žáci přípravka - předehrávka 5.kola:  Bohemians - FC Háje 1:2 (0:2)
Ve čtvrtek jsme předehrávali utkání s Bohemians na Střížkově. Za slunného počasí kluci nastoupili k začátku zápasu trošku nekoncentrovaní ..... .

Soupeř nás překvapil hned z rozehrávky, kdy levý záložník se rozběhl po straně a nachytal naši obranu ještě spící, ale Míla v brance byl připraven. Za necelou minutu se tato situace opakovala a Míla byl znovu na svém místě. To bylo ze soupeřovy strany na dlouhou dobu vše.
Poté se kluci probudili a na soupeře se valil jeden útok za druhým !

V 10 minutě si Sedli udělal ze soupeře u rohového praporku slalomové tyče - přešel přes ně, na centroval do vápna, kde pro nabíhajícího Ráďu už nebyl problém umístit balón do branky a vedli jsme 0:1 .

O minutu později zahrával trestný kop Nezbi a skóre se opět měnilo 0:2 .
V tuto dobu jsme soupeře přehrávali ve všech herních činnostech a říkal jsem si, že je to otázka času kdy přidáme další branky.

V šancích se postupně objevili - Sovička, několikrát ještě Ráďa, Sedli, ale branku už nedali.
Za zmínku stojí ještě 18 minuta zápasu kdy Sedli na půlce přebral balon a běžel sám na brankáře, tři metry před vápnem ho soupeř nekompromisně poslal ze zadu k zemi ! Z následujícího trestného kopu trefil Nezbi pouze spojnici tyče a břevna. A tak se šlo do kabin za stavu 0:2.

Druhý poločas jsme začali ve stejném stylu - soupeře jsme zatlačili do obrany a čekali jsme kdy přidáme další branky. Dvakrát se z rohu výborně uvolnil Lipi , ale vždy mu byla branka malá.

Po prostřídání kluků se hra hodně vyrovnala a soupeř začal kousat. Ve 40. minutě zápasu nám opět (stejně jako v na začátku zápasu) utekl levý záložník kdy přešel přes Nezbiho a potom svedl sprinterský souboj s Lipim, přes kterého se mu podařilo zakončil a poslal míč podél padajícího Míly do branky 1:2. V tu chvíli soupeř značně ožil a my se pomalu začali strachovat o výsledek. Bohemka se dostala do mírného tlaku, ale šanci si vytvořila už jen jedinou, ale branku její útočník netrefil a tak jsme vyhráli 1:2.

Škoda, že kluci nevyužili alespoň polovičku šancí nemuseli by jsme se posledních 10minut strachovat o tři body do tabulky.

Branky : Muchna , Nezbeda