Informace

Tréninky zima 2016/2017

Tréninky zima 2016/2017
V článku níže najdete rozpis tréninků všech ročníků v zimním období.

Rozpis tréninků v zimním období:

Ročník 2011

Pondělí: 16:00 - 17:15 ZŠ Mendelova

Středa: 16:00 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 15:30 - 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Pondělí: 16:00 - 17:15 (Skupina 1)/17:15 - 18:45 (Skupina 2) ZŠ Mendelova

Úterý - Bosu

Pátek: 16:00 - 17:30 ZŠ Mendelova 

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Středa: 17:00 - 18:00 Schulhoffova UMT

Pátek: 16:00 - 17:15 (Skupina 1)/17:15 - 18:30 (Skupina 2) ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 16:45 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT

Ročník 2006

Úterý: 16:00 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Středa: 15:30 - 16:30 ZŠ Květnového vítězství 1554 (Skupina 1)/ 15:30 - 17:00 Schulhoffova UMT (Skupina 2)

Pátek: 16:30 - 18:00 Schulhoffova UMT (Skupina 1)/ 17:00 - 18:30 Háje UMT (Skupina 2)

Ročník 2005

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT

Úterý 17:00 – 19:30 (dvě skupiny po 75 minutách) tělocvična ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek 17:00 – 18:30 Háje UMT

Ročník 2004

Pondělí 18:00 – 19:30 tělocvična ZŠ Květnového vítězství 1554

středa 16:00 – 17:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT

Ročník 2003

Úterý 17:00 – 18:30 Háje UMT

Středa 16:30 – 18:00 Háje UMT

Pátek 17:00 – 18:00 tělocvična ZŠ Mendelova

Ročník 2002

Pondělí 16:30 – 18:00 Háje UMT

Úterý: 17:00 – 18:30 Háje UMT

Čtvrtek: 16:30 – 18:00 Háje UMT

Mladší dorost

Pondělí 18:00 – 19:30 Háje UMT

Středa 17:30 – 19:00 Háje UMT

Čtvrtek 18:00 – 19:30 Háje UMT

Starší dorost

Pondělí 18:00 – 19:30 Háje UMT

Středa 17:30 – 19:00 Háje UMT

Čtvrtek 18:00 – 19:30 Háje UMT


středa 30.11.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2401

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

18.4.2024, 17:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)