Střešovice - Starší žáci A

Do zápasu sme vstúpili výborne, súpera sme do ničoho nepustili dobre sme presovali a bolo to asi našich najlepších 20 min. v tejto sezóne.
2:4
7.kolo v Ne 23.10.2016 13:30
Střešovice UMT
Střešovice

Ale z našej prevahy a šancí sme zase využili len jednu aj to po rohovom kope krásne hlavou prehodil brankára Žebrakovský. V polovici polčasu sa hra vyrovnala a po individuálnej chybe našej obrany sme z ničoho dostali gól a súper ožil a to ho nakoplo a nás dalo dole. A keď o pár minút zase po našej chybe v defenzívnej činnosti sme si nechali streliť druhý zbytočný gól boli sme dosť na kolenách. Našťastie sa nám podarilo ešte pred prestávkou vyrovnať po peknej dorážke Hulku a do 2. polčasu sme šli za nerozhodného stavu 2:2.

Vedeli sme, že sme lepší a stačí jeden gól streliť a súper sa položí. Lenže nám sa ten gól dlho nedarilo streliť ,až to zobral na seba náš najlepší hráč v zápase a z pozície stopéra 70 m šprintom a v spolupráci s Haklom a Coulibalym strelil nádherný gól na 3:2 pre nás. Mali sme ako vždy zase obrovské tutovky ,aby sme zápas rozhodli ale zase sme ich nepremenili a zápas mohol byť dávno rozhodnutý. Nakoniec sme poisťovací gól dali až 5 min. pred koncom zápasu dorážkou do prázdnej brány Hartmanom.

Chlapci podali dobrý výkon, ale na to jak dominujeme v zápasoch a koľko šancí si vyprodukujeme sme strašne neefektívni v zakončení a nedávame góly. Dúfam , že sa to už konečne zmení v ďalších zápasoch a niekto si to poriadne odskáče......

Zostava: Melichar - Jun – Žebrakovský – Semecký -Gill -Nevečeral – Hartman – Hulka -Lebeda - Hakl - Chrastina - Nafarieh, Rossman, Coulibaly, Sonakia, Omar, Senda