Starší žáci A

Starší žáci - Přebor - 4.kolo: Bohemians Praha (Střížkov) - FC Háje 0:2 (0:1)

Ve čtvrtém kole jsme časně ráno zavítali na hřiště "Bohemky" - Střížkova. Přivítala nás umělá tráva, z které jsme nebyli dvakrát nadšeni. V tomto týdnu jsme ještě odehráli pohárový zápas s týmem Tempa.

Nejdříve pár slov k poháru:

Postup do jarního čtvrtfinále jsme si zajistili výhrou 3:2. Soupeř nás překvapil bojovností i důrazem. Dvakrát jsme dokonce prohrávali, ale naštěstí pro nás se nám vždy podařilo výsledek otočit.

Na jaře nás v dalším kole čeká tým Zličína.

FC Tempo - FC Háje 2:3 (1:1)

Góly: 1:0, 0:1 - M. Šplíchal, 2:1, 2:2 - Doksanský, 2:3 - J. Šplíchal.

Sestava: Lačík - Klasna, Paszyc, Novák, Vacík - Seneta (45. Hančl), J. Šplíchal, M. Šplíchal, Doksanský - Solař (65. Hojdar), Čermák.

Ale teď už k sobotnímu mistrovskému utkání.

Celý první poločas jsme měli jasnou převahu, ale bohužel se nám podařilo vstřelit jen jeden gól. Po pasu za obranu se uvolnil Vláďa Solař a umístěnou střelou podél golmana skóroval. Další naše střelecké pokusy pochytal domácí golman nebo skončily mimo bránu. Soupěř hrozil rychlými brejky, naši obránci v tomto zápase často chybovali, a proto se soupeř dostával do šancí. Žádnou však neproměnil, a tak první poločas skončil naším vítězstvím 1:0.

Druhý poločas se opět hrálo na jednu branku. Střelecká nemohoucnost nás provázela i druhým poločasem. Další a poslední gól zařídil Martin Šplíchal, který po sólu přes 3 obránce přihrál Petru Senetovi do prázdné branky, a pro toho nebyl problém zakončit.

Dnes se nehrálo zrovna pohledné utkání, ale důležité jsou tři body, které jsme si ze Střížkova odvezli. Tyto tři body nás dostali do vedení tabulky přeboru - starších žáků.

Příště nás však čeká další Bohemka, tenokrát ta "pravá".

Góly: 0:1 - Solař, 0:2 Seneta.

Sestava: Lačík - Klasna, Paszyc, Novák, Vacík - J. Šplíchal, Seneta, M. Šplíchal (50. Tymeš), Doksanský (53. Hančl) - Solař (55. Hojdar), Čermák (65. Bush).