Mladší přípravka A (2015)

Admira - Mladší přípravka 2008

V neděli odpoledne zavítal ročník 2008 na hřiště Admiry Praha.
8.kolo v Ne 30.10.2016 16:00
Admira UMT
Admira

Ačkoliv skóre může mít jinou vypovídající hodnotu, než můj článek, tak si pojďme nedělní zápas přiblížit. Opět mohu popsat dění jen na jednom hřišti. Na podzim to byl jednoznačně nejlepší výkon, který jsem měl možnost vidět a to nejen skvělý výkon jednotlivců, ale i výborný výkon týmový. V prvních dvou čtvrtinách byl zápas vyrovnaný s mírnou převahou domácího týmu. V druhém dějství jsme snad i díky tomu, že jsme měli početnější střídačku než v minulých zápasech, soupeře jasně přehráli a vstřelili mnoho branek. Naopak soupeři už jakoby docházely síly a naši branku tolik neohrožoval. Nemá smysl tu jmenovat jednotlivce, ačkoliv někteří mě hodně mile překvapili, protože u nás hráli dobře naprosto všichni. Děkuji za výborný výkon a rodičům za podporu!

Hráči: Brož O., Brož V., Dudek, Feigl, Filip, Chavikov, Janouch, Just, Komenda, Krejčí, Kříž, Petrák, Rejthar, Šalát, Tyminskyy, Volek

neděle 30.10.2016 | Dan Beneš | Přečteno: 1853