Aritma - Starší žáci A

Vedeli sme , že Aritma je silný súper mali iba jednu prehru a nebude nás čakať ľahký zápas.
0:1
9.kolo v So 5.11.2016 10:00
Aritma UMT
Aritma
Diváci: 0,

Ale je dobre, že chlapci hrajú tento rok náročné zápasy v súťaži, kde je silných 5 -6 mužstiev a dáva im to veľa pre ich ďalší futbalový rast.

Do zápasu sme zase vstúpili ako vždy ,totálna tutovka v 1. min. no Haklovu strelu z 8 m brankár vyrazil. V zápätí, ale Hakl už nechyboval a strelou vedľa brankára skóroval na 0:1 v 2.min. Súper, ale hneď krásnou strelou trafil brvno a to bolo až do konca zápasu všetko čo si vypracoval.

My sme mali v 1.polčase ešte 3 obrovské šance a to konkrétne Hakl, a 2 x Lebeda,raz trafil krásnou strelou brvno a nájazd na brankára mu brankár zneškodnil. Takže keby skončil 1.polčas 1:5, bolo by to spravodlivé.

Druhý polčas hodnotiť nebudem, lebo sme sa nevedeli presadiť cez najlepšieho hráča domácich, ktorý stál na postrannej čiare, kto bol na zápase vie o čom hovorím.

Takže zápas dobrej úrovne sme zaslúžene vyhrali, musím chlapcov pochváliť za kolektívny výkon a ideme ďalej.....