Mladší žáci A

Ml.žáci B: TEMPO "B" - HÁJE "B" 1:3 (0:2)

Ml.žáci B:   TEMPO "B" - HÁJE "B"  1:3 (0:2)
Opět se vydařilo počasí a my jsme se vydali na Tempo s cílem uhrát výsledek, který by nám zaručil setrvání v popředí tabulky.

TEMPO "B" : HÁJE "B" 1:3 (0:2)

Branky: 1x vlastní, Krejčík, Sejk

Tempo byl pro nás kvalitní soupeř, ale začátek zápasu patřil jednoznačně nám. Hned od první minuty jsme se natlačili na soupeře a nedali mu vydechnout. V 5. minutě šel Macháček sám na branku, ale nedal.. V 7. minutě po dobrém napadání běžel sám na branku Kršek, ale také nedal. O minutu později nacentroval zprava Mareš míč, na který si vyběhl brankář soupeře. Macháček stihl míč před brankářem tečovat, ale zase vedle. Už to vypadalo, že po úvodním tlaku, který začal slábnout se nakonec neprosadíme.

Nakonec nám musel pomoci soupeř, který v 15. minutě po centru Macháčka tečoval míč nešťastně do vlastní sítě. Ve 20. minutě jsme se dostali do dvougólového vedení z přímého kopu Krejčíka, kterému stačilo trefit branku doprostřed pod břevno, kam brankář i přes snahu nedosáhl.

Poté se hrálo až do poločasu převážně ve středu hřiště.

Druhý poločas nás začal soupeř mírně přehrávat a postupně jeho tlak sílil. Po zásluze se mu také podařilo vstřelit branku a snížit na 2:1.

Po několika střídáních se už naše hra nezlepšila (spíše naopak) a soupeřův tlak sílil !.

V době největšího tlaku soupeře se nám podařilo dostat do ojedinělého brejku, který Ondra Sejk zakončil bez přípravy ze vzduchu tak, že trefil téměř šibenici a bylo to 3:1. Z toho se už soupeř nesebral a tak to i skončilo.

Chtěl bych ještě podotknout, že soupeř z Tempa hrál také dobře a měl i několik šancí.

Z mého týmu bych trochu výše nad ostatní vyzdvihl:

-Dana Krška který se tuto sezónu dostal poprvé do základu a svým napadáním na soupeře platil.

- Ibrahima Benghouinima, který se k fotbalu vrátil po roce a s námi absolvoval pouze dva tréninky.

- Filipa Merrela, který opakovaně drží obranu a zasloužil by více prostoru i v "A" týmu

Napíšu i kdo se mi nelíbil -

Jakub Říha, hráč který má mnoho zkušeností z "A" Rychlostně je na tom z "B" asi nejlépe a když ho na hřiště pošlu na posledních 20 minut, tak se nedokáže prosadit a zápas odchodí!

Děkuji: Budoš P.