Nusle : Mladší Přípravka "B" 0:2 (0:0)

Nusle : Mladší Přípravka "B"  0:2 (0:0)
V pátečním slunečném odpoledni jsme přijeli na hřiště domácích Nuslí, které do té doby nezaznamenaly ani bod.

Od začátku utkání jsme se usadili na soupeřově polovině a snažili se vymyslet nějakou akci, která by vedla ke gólu. Naše hráče jsem nabádal, aby se častěji pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti. Jelikož soupeř byl vždy před vápnem zformován takřka v sedmi lidech, což pro nás představovalo neřešitelný problém prakticky celý poločas. Akce buď nebyly střelou zakončeny vůbec, letěly vedle nebo neměly dostatečnou razanci a domácí brankář si s nimi poradil. Domácí hráči prakticky Pavla v bráně neohrozili a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0

V kabině jsem hráče velmi důrazně napomenul za neproměňování šancí a zároveň je ujistil, že pokud budou takto soupeře dál tlačit, gól dát musí i kdyby ho tam měli pupkem dotlačit.

Druhý poločas začal tam kde první skončil a naši se opět snažili o steč soupeřovi brány leč marně. Zhruba po deseti minutách jsem si konečně oddychl, kdy se po skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Vojta Novák a přesně dle instrukcí v kabině přes domácího gólmana balón do brány prostrčil. Naši se snažili dál útočit a přidat další branku avšak další slibné šance nedokázali proměnit. Domácí tým nás párkrát ohrozil několika rohovými kopy, ale naše defenziva si s nimi dokázala poradit. A tak jsme se po dalších pěti minutách radovali podruhé,kdy se za vápnem opřel do balónu opět Vojta Novák a vstřelil pojišťující druhý gól.

Do konce zápasu jsme si již vývoj utkání pohlídali a tak jsme si odvezli z Nuslí pracně vybojované tři body.

Hodnocení: Vála 1, Sojka 1, Nerad 1,5 Bára 1,5 Novák 1, Vostrovský 1,5 Konečný 1,5 Teubner 1,5 Rozšafný 1,5 Lískovec 1,5 Tintěra 1,5