Mladší žáci A

Ml.žáci A : H. MĚCHOLUPY - HÁJE 4:2 (3:0)

Ml.žáci A :  H. MĚCHOLUPY - HÁJE   4:2 (3:0)
Zápas dvou zcela odlišných poločasů jsme hráli u našeho souseda z Horních Měcholup.. Pro mě osobně dost zvláštní zápas, protože s trenérem soupeře se dobře znám, vážím si ho a z jeho kádru jsem dokonce trénoval několik dětí.

První poločas jsme chtěli začít tlakem a pokusit se překvapit rychlým gólem. Pak se snažit držet tento výsledek co nejdéle a soupeře tím znervóznit. Jak se nám to ale povedlo ???

Mizerný výkon, za který se já osobně stydím (doufám, že se stydí i celý můj tým.?) a omlouvám se všem, kteří se na tu hrůzu z naší strany museli dívat.

Po poločasové domluvě v kabině jsme se rozhodli, že pokud máme prohrát, tak ať je to tak, že nikomu nedáme nic zadarmo. Že zkusíme bojovat o každý míč a hlavně, že to vydržíme do závěrečného hvizdu.

Hned na začátku druhého poločasu se nám podařilo dát branku. To nám pomohlo a kluky přesvědčilo, že to jde. Poté se hrálo, nebo spíše z naší strany bojovalo často ve středu hřiště. Soupeř prostřídal a posadil na lavičku hráče, kteří nám v prvním poločase dělali největší starosti a i díky tomu jsme se dostávali víckrát před branku soupeře.

V 52 minutě po závaru v šestnáctce soupeře vlítl Jirka Petr do šance tak, že ho obránce Měcholup musel srazit.. Penalta!!!

Penalty nejsou naše silná stránka. Poslední tři jsme neproměnili.. Tu ale nakonec s přehledem dal Matěj Grebeň a zkorigoval na konečných a pro nás lichotivých 4:2

Něco závěrem:

Po katastrofě v prvním poločase se nám povedlo vyhrát druhý poločas 2:1!! Je tedy vidět, že to jde, i když soupeř měl dost možností na to, aby nás přestřílel i v tom druhém poločase..

Ale proč začneme bojovat, až když je zápas rozhodnutý??
Proč bojujeme, až když už je pozdě??

Na tom nesu vinu i já a přiznám se, že nevím kde je chyba a jak to změnit a proto doufám, že to byl v tomto ohledu ojedinělý zápas .

Sestava: GRESHNYAKOV - KREJČÍK, MALÝ, ŘÍHA, HOUŽVIČKA - HLAVÁČEK, PETR, GREBEŇ, ZAHRADNICKÝ - HRUBÝ, MACHÁČEK

Střídající: MAREŠ, BOBKO, MERRELL, SMITKA

Branky: 32min. Hrubý, 52min. penalta Grebeň

Děkuji: Budoš P.