Mladší žáci A

Ml.žáci A: HÁJE - LIBUŠ 3:1 (2:1)

Ml.žáci A:   HÁJE - LIBUŠ  3:1 (2:1)
Za velmi deštivého počasí jsme doma přivítali Libuš, kterou jsme doma chtěli porazit (na jaře nás porazili 10:1) což se nám nakonec také povedlo.

Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním doma uspět a také si trochu napravit reputaci z posledního zápasu.

Už od úvodního hvizdu jsme nasazením a důrazem jasně soupeře přehráli. Dokázali jsme se rychle prosadit i brankově, když už ve druhé minutě Zahradnický předskočil soupeře a po dobrém centru od Linhy pohodlně skóroval. Za další čtyři minuty jsme už vedli 2:0 po hezké rychlé akci, na jejímž konci byl Macháček.Naše šance tím ale nekončili, jen se nám je bohužel nedařilo proměňovat.

Soupeř se do šancí téměř nedostal, až na pár střel z dálky. Měl ale jeden roh a ten mu stačil na snížení na 2:1. Míč jsme si po rohu do branky srazili nešťastně sami. Vinu za tuto branku já dávám ne hráči co špatně odkopl míč, ale brankáři. Míč totiž letěl nízko a přes malé vápno. Kvalitní brankář a to ten náš bezesporu je nemůže takový míč jen tak nechat proletět bez povšimnutí..!

Do druhé poloviny jsme nastoupili opět se snahou o nátlakový styl hry. Dál jsme se dostávali do šancí, které jsme nepromenovali!.
Měli jsme ale také hluchých deset minut, kdy jsme nechali hrát soupeře a mohli se i bát o výsledek.

Ten nakonec pojistil po rohu pěknou hlavičkou Láďa Malý a bylo to 3:1. Potom jsme už dohráli v pohodě do konce.

Klukům chci poděkovat hlavně za předvedenou hru, která měla spád a bylo v ní hodně zajímavých situací, které se divákům museli líbit.

Doufám, že vítězství kluky zahřálo a zvedlo jim sebevědomí pro další těžké zápasy.

BRANKY: Zahradnický, Macháček,Malý