Turnaje

Kop Cup 2017 - pohled Květňáku

Kop Cup 2017 - pohled Květňáku
Minulý týden proběhl, ve spolupráci s DDM JM, naším klubem FC Háje a partnerskou školou ZŠ Květnového vítězství 1554, tradiční turnaj s názvem Kop Cup.

Z pohledu domácích týmů, tedy Květňáku, to byl velice vydařený turnaj:

1. třídy - 1. místo

Hráči: Ehrenberger Jan, Enenkel Marek, Juráček Jaroslav, Juráček Mikuláš, Petrák Matyáš, Topič Jáchym, Vondrouš Jakub

Cenu rozhodčích získal Matyáš Petrák.

2. třídy - 3. místo

Hráči: Čapek Matyáš, Čáp Adam, Janda Martin, Nepožitek Ondřej, Vostřák Tomáš, Votípka Jaroslav

Cenu rozhodčích získal Adam Čáp.

3. třídy - 2. místo

Hráči: Bakalík Tomáš, Brabec Jiří, Brož Václav, Filip Oliver, Smahel Jan, Svoboda David, Šveda Albert

Cenu rozhodčích získal Albert Šveda.

4. třídy - 3. místo

Hráči: Brunovský David, Doloh Kirill, Kulhavý Jakub, Stoulil Tomáš, Kučera Jakub, Vagenknecht Adam

Cenu rozhodčích získal Kirill Doloh.

5. třídy - 4. místo

Hráči: Järvinen Tomas, Karafiát Adam, Lata Nick, Málek Jakub, Němec Jakub, Švehla Filip

Více fotografií naleznete přímo na webu školy ZDE

Fotogalerie


 

pátek 3.2.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 4178

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
26.5.2024, 10:00, Libchavy T.
Orlicko – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 12:00, Háje UMT.
FC Háje – Běchovice
Mladší přípravka A (2015)
26.5.2024, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Podolí
Starší přípravka A (2013)
26.5.2024, 14:00, Stodůlky T.
Stodůlky – FC Háje
Mladší dorost A
26.5.2024, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – Dubeč
Mladší žáci B (2012)
26.5.2024, 15:15, Bedřichovská UMT.
Meteor B – FC Háje
Starší dorost
26.5.2024, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Hrdlořezy
Muži B
27.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)