Mladší přípravka B

Mladší Přípravky "A" i "B" opět bez porážky

"Béčko" hrálo o pátečním svátku doma proti Modřanům a "Áčko" vyrazilo na středeční dohrávku do Střešovic.

"Béčko" : Modřany 4:3 (3:1)

V pátečním deštivém ránu jsme přivítali hosty z Modřan. Od začátku utkání mělo utkání rychlý spád a akce střídala akci. Po deseti minutách to mohlo být klidně 2:2, ale nebylo. Opět po jedné z našich brejkových akcí se ve vápně nejlépe z orientoval Ondra Forejt a jeho dorážkou jsme se ujali vedení 1:0. Bohužel to nám na klidu nijak nepřidalo a kluci jako by si ani neuvědomovali, že vedeme. Obrana si dvakrát jistě nevedla a nebyla schopna hrát vzadu jednoduše bez problémů. Naštěstí toho hostující hráči nedokázali využít. O chvíli později jsme se radovali z gólu po druhé, kdy opět dorážkou z bezprostřední blízkosti, zvyšoval Denis na 2:0. Na hře se to prakticky ale neprojevilo, hrálo se stále nahoru dolů a i hostující hráči se dokázali prosadit. Po naší chybě v obraně Modřany snížily na 1:2. Do přestávky jsme ještě jeden gól z trestného kopu přidali a tak se šlo do kabin za stavu 3:1 pro nás.

Druhý poločas z naší strany nebyl bůhvíjak fotbalový. Podepsalo se na tom jak zhoršené počasí tak i úbytek sil z poločasu prvního. Soupeř byl na tom opticky lépe a snažil se nás přehrát což vedlo ke snížení na 2:3. Bylo jasné, že tento zápas taky můžeme lehce ztratit pokud budeme soupeři individuálními chybami k tomu nahrávat. Naštestí jsme v polovině druhého poločasu opět dorážkou ve vápně zvýšili na 4:2. Soupeře to ale nezlomilo a za chvíli bylo sníženo na rozdíl jedné branky. Nervy mi na konci přichystal ještě pan rozhodčí, když měl být zápas dávno ukončen rozhodl se dopřát hostům trestný kop. Obrana ho sice zblokovala na roh, ale rozhodčí zápas neukončil a nechal akci dohrát. Když ani roh o zápase nerozhodl, rozhodčí zápas ukončil a my se štestím vyhráli 4:3.

Hodnocení: Obrana hořela jako papír, který ani páteční déšť nedokázal uhasit a tak naštěstí produktivní ofenziva dokázala svoje šance proměnit.

Střešovice : "Áčko" 0:4 (0:3)

Ve středeční dohrávce na podmáčeném terénu jsme se od prvních minut usadili na soupeřově polovině. Po několika slibných šancích, které ale ke gólu nevedly se v desáté minutě po závaru ve vápně pohotovou dorážkou prosadil Robin Procházka a my se dostali do vedení 1:0. Soupeř se na nás taky pokoušel něco vymyslet ale jeho slibné šance dokázal vždy Míša v bráně pohotově zneškodnit. Z několika rohů se pak soupeř prosadit nedokázal. O pět minut později jsme se radovali po druhé, kdy si Jirka zakřičel na Robina ten mu míč přenechal a z hranice vápna se trefil po břevno a zvýšil na 0:2. Soupeře jsme dál mačkali a do konce poločasu jsme ještě jeden gól přidali, kdy za přispění domácího obránce se Robinova střela ocitla v síti. O poločase jsme tedy vedli 0:3.

Druhý poločas se hra celkem vyrovnala, hrálo se převážně ve středu hřiště. Soupeř nás zkusil zatlačit, ale jeho akce končili daleko před vápnem nebo Michalovi v náručí. Naši se snažili nepolevovat a dál ohrožovat soupeřova brankáře. Ke gólu nám opět pomohla domácí obrana, kdy po střele Tomáše Filipa se opět míč odrazil od domácího hráče do brány na konečných 0:4 v náš prospěch.

Hodnocení: Franc 1, Routek 1, Cimprich 1,5, Hobza 1,5, Procházka 1, Novák D. 1,5, Navrátil 1,5, Ježek 1,5, Průša 1,5, Filip 1, Kapusńák 1,5, Novák V. 1,5