Mladší žáci C (2008)

Mladší žáci 2005 zakončili zimní ligu vítězstvím

Posledný zápas zimnej ligy sme sa stretli v derby zápase s Chodovom. Podľa tabuľky sa dal očakávať vyrovnaný zápas, čo sa v zápase iba potvrdilo.
3:7
(3:3)
v So 4.3.2017 08:30
Chodov

Ako sa nám často stáva nezachytili sme úplne začiatok zápasu a súper nás zatlačil, keď si vypracoval niekoľko šancí, ale podržal nás Honza v bráne a aj niekoľko nepresných zakončení súpera. Potom sme prebrali iniciatívu v zápase my a taktiež sme si vypracovali niekoľko šancí.

Takto sa to prelínalo zo strany na stranu v podstate v priebehu celého zápasu. Prvý polčas skončil asi zaslúženou remízou 3:3. Pre nás veľmi zaujímavý zápas aj čo sa týka fyzickej pripravenosti, pretože sme nemali žiadneho hráča na striedanie.

Myslím, že sme to fyzicky zvládli a našli si chvíle v zápase na ľahké vydýchanie a načerpanie síl do ďalších súbojov a šprintov. V druhom polčase sme na rozdiel od nášho súpera svoje šance premenili a naopak podarilo sa nám neinkasovať, čo znamenalo konečný výsledok 3:7 v náš prospech.

Záver z tohto zápasu je, že nám chýba väčší pohyb bez lopty a podpora od spoluhráčov. Táto podpora nám fungovala v podstate až na súperovej polovičke, kde skvelo fungovala spolupráca najmä útočnej dvojice Dyma a Sajmona s podporou stredného záložníka Káju. Po prechode na polovičku súpera s chuťou na gól rastie aj chuť behať bez lopty, čo ale neplatí na našej polovici, takže máme problém sa často kombinačne dostať od našej brány. Pár krát sa nám to v zápase podarilo a boli z toho pekné akcie.

Chcel by som poďakovať ako všetkým hráčom, ktorí tento náročný zápas zvládli bez striedania a predviedli veľmi slušný výkon, tak aj rodičom za ich podporu počas celého zápasu.