Slivenec - Mladší Přípravka B 1:1

V sobotním ránu jsme přijeli na hřiště Slivence bez několika opor a žádným hráčem na střídání. Ještě to ráno se totiž omluvil Robert, že mu není dobře a tak jsme utkání, odehráli o 6 hráčích! Navíc do brány musel Dan Vostrovský jako hráč, protože "Áčko" hrálo v ten stejný čas a Pavel je dlouhodobě nemocný. V rámci možností zachytal dobře, stejně jako dobře zahrál celý tým.

Co říci k zápasu? Na záčatku jsem klukům vysvětlil, že dokud jim síly stačí musí soupeře zamknout na jejich půlce a snažit se dát co nejvíce gólů, aby si pak výsledek pohlídali. Takticky splnily pokyny na půl. Od začátku jsme byli aktivnější, hned v prvních minutách se Denis objevil několikrát sám před gólmanem, ale střelecky se prosadit nedokázal. Z úvodního náporu jsme nakonec gól dokázali vytěžit. Denis střelou k tyči nás poslal do vedení 1:0 jenže to bylo na dlouhé minuty vše. Soupeř začal hru vyrovnávat a těžiště hry se odehrávalo převážně ve středu hřiště. Bohužel jsme z ojedinělé akce soupeře inkasovali, kdy se obráncům nepovedl odkop před vápnem a tak bylo vyrovnáno na 1:1 Takto skončil i první poločas.

Po tom co si kluci o poločase malinko oddychli, jsem po nich chtěl aby se ještě vyždímali a bojovností přidali aspoň gól. Začátek druhého poločasu jsme opět začali na soupeřově půlce, jenže žádnou akci i za mohutného přispívání hlasivek našich rodičů (tímto díky) jsme tížený vedoucí gól dát nedokázali. Úbytek fyzických sil však už byl znát a tak se hrálo zase většinou ve středu hřiště. Soupeř nás několikrát sice překvapil přihrávkou za obránce, ale ani on své šance naštěstí nedokázal gólově využít. V poslední minutě ještě běžel sám 2krát! Na brankáře Denis, ale jedna střela šla vedle a druhá přímo do náručí brankáře. Zápas tak skončil remízou 1:1

Hodnocení: Na jednu stranu sem rád, že jsme v 6 lidech a bez gólmana neprohráli. Na tu druhou jsme měli naše 100% šance využít a zaslouženě vyhrát. I tak mají kluci u mě velké uznání za předvedenou bojovnost a nasazení.