Mladší přípravka B

St. Přípravka "B" - 6.kolo: SK Vikt. Žižkov - FC Háje 4:3

St. Přípravka "B" - 6.kolo:   SK Vikt. Žižkov - FC Háje 4:3
V pěknym nedělním odpoledním čase jsme sehráli vyrovnané utkání se smolným koncem. Byl to zápas dvou, do té doby, neporažených týmů.

Kluci byli na zápas nažhavení a hrozně se na něj těšili, o to je smutnější výsledek zápasu.

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a vytvořili si spoustu šancí ke vstřelení gólu. Nakonec se jako první v 10 minutě trefil Honza krásnou střelou pod břevno. Po prvním gólu se začali více osmělovat i soupeři a několikrát se dostali před naší branku. Nakonec i jim se v 16 minutě podařilo dostat balon do naší branky, bohužel to však byl vlastní gól. Naši kluci se však po této vyrovnávající brance nepoložili, naopak opět soupeře přitlačili a ve 25 minutě vstřelil gól Tesy.

Již na začátku druhého poločasu se soupeři podařilo ve 27 minutě vyrovnat skóre na 2:2. Tomuto gólu však předcházel hrubý faul na našeho záložníka ze zadu, a jelikož byla většina hráčů vytažena, soupeř nás přečíslil a střelou k tyči nedal našemu brankáři šanci. Na tento faul rozhodčí vůbec nereagoval!!

Kluci se ale nevzdali a v následujících deseti minutách jsme byli lepším týmem. Několikrát jsme se dostali sami před brankáře, ale ani z té nejvyloženější šance jsme gól nevsítili. Především šance Romana po gólu volala. Nakonec se to podařilo Honzovi střelou k tyči ve 35 minutě.

Vedení jsme však dlouho neudrželi a několika hrubýma chybama záložníků i obránců se soupeři podařilo ve 38 minutě vyrovnat, když po naší pravé straně zatáhli balon až před naší branku, kde osamocený soupeř nedal našemu brankáři šanci.

Pak už převážně hrál jen soupeř a my se do konce zápasu většinou jen bránili. Soupeř nás začal přehrávat technicky i fyzicky a my jim dali hodně prostoru. A jelikož jsme začali dělat i individuální chyby při rozehrávce, soupeř nás zatlačil na naší polovině a nakonec se mu podařilo ve 48 minutě po skrumáži před naší brankou vsítit vítězný gól, na který jsme již nedokázali odpovědět.

Závěrem lze říci, že kluci bojovali a nemají se za co stydět. V některých momentech jsme soupeře přehrávali, ale nepodařilo se nám dát více gólů. Naopak v některých momentech nás přehrával soupeř, převážně v posledních deseti minutách zápasu. Musím poznamenat ještě dva mé poznatky. Diváci soupeře vůbec nebrali ohled na věk dětí a byli velmi sprostí a rozhodčí se nechal v některých momentech zápasu ovlinit divákama.

NEJLEPŠÍ HRÁČI:ČECH, TESAŘ

GÓLY:2x ČECH, 1x TESAŘ