Předpřípravka B (2018)

Ročník 2011 - Turnaj partnerských klubů

Ročník 2011 vyzkoušel poprvé hru na 4 branky v turnajovém tempu a poměřil síly s ostatními partnerskými týmy SK Slavia Praha.
:
v So 25.3.2017 08:30
Hanspaulka UMT
Turnaj

V sobotu 25. 3. odehrál ročník 2011 přátelský turnaj partnerských klubů pořádaný Slavií v nafukovací hale na Hanspaulce.

Turnaje se zúčastnilo celkem sedm mužstev (Březiněves, Háje, Neratovice - Byškovice, TJ Straky, Vyžlovka a dva týmy Slavie), hrál každý s každým, systémem 3 na 3 se 4 brankami a délkou zápasu 12 minut. Kluci hráli s velkým zápalem, aktivně se zapojovali do hry, vymizelo nakopávání míče bez přemýšlení a nahradilo jej vyhledávání volného prostoru a vedení míče. Chvíli trvalo, než si kluci zvykli na hru se čtyřmi brankami, ale postupem času se to výrazně zlepšilo, snažili se koukat, kde stojí soupeři a která z branek je tak volnější.

Jednalo se o velice povedený turnaj, děkujeme všem dětem a rodičům za účast.

Hráči: Adam Amin, Dan Bohdal, Vít Mrzena, Eda Pacák a Maks Voznyy

sobota 25.3.2017 | Filip Černík | Přečteno: 1500