Starší žáci B

Ročník 2003: Herní soustředění ve Veletově

Před začátkem sezóny jsme odjeli na herní soustředění do Veletova, kde to dobře známe a kde máme výborné podmínky.

Cílem této akce bylo, abychom odehráli více tréninkových zápasů na celé hřiště, které se nám bohužel v sezóně tolik nedostává. Trochu jsme měli obavy ze stavu travnaté plochy ve Veletově, ale hned po příjezdu jsme zjistili, že plac je ve výborném stavu a tudíž nám nic nebránilo začít nabírat herní praxi.

Tréninky byly poskládány takto:

Ráno 7,15 Hala – rozcvičení + běžecké hry

Dopoledne 10,00 -12,00 Venku – Práce s míčem + Hra na celé hřiště 11 na 11

Odpoledne 15,00 – 17,00 Venku – Práce s míčem, střelba + Hra ne celé hřiště 11 na 11

Večer 20,00 Hala – Kompenzace + strečink (v sobotu sauna)

Na poslední den jsme měli domluvený zápas s FK Kolín. Obavy z větší únavy se naplnili pouze v prvních 5 minutách, kdy bylo na našich hráčích vidět, že jsou trochu ztuhlejší v pohybu. Po zbytek zápasu jsme převzali iniciativu my a naše hra měla výborné parametry ve všech řadách. Kvalitní útočná fáze, kterou výborně podporovala záloha a tu zase obrana. Do poločasu bylo skóre 8:0, kdy jsme soupeře skoro nepustili za půlku. V poločase proběhli nějaké změny v sestavě a chvíli nám trvalo, než jsme znova chytili tempo. Konečný výsledek 12:0 Díky patří všem hráčům za předvedený výkon a za to že dokázali ze sebe vypustit všechny síly, které jim po pár náročných dnech zbyly.

Účast kluků na soustředění byla veliká a díky tomu jsme mohli poskládat dvě mužstva a kvalitně potrénovat na celou délku hřiště. Tým odvedl kus dobré práce a jen doufáme, že si vše přeneseme i do nadcházejících zápasů. Také jsme užili spoustu srandy tak jak to má být.

Velice děkujeme p. Dalibábové za pěknou fotodokumentaci.