Starší přípravka A

Ročník 2006: Další vydařené utkání v JVL

V sobotu jsme odehráli doma na Schullhofce další zápas. Jihovýchodní ligy, tentokrát k nám zavítal tým FC Tempo Praha. A k vidění bylo velice zajímavé a vyrovnané utkání.

Vstup do zápasu opět nebyl podle našich představ, i když byla vidět z naší strany snaha o kombinační hru, postrádala především větší přesnost a rychlost. Soupeři jsme také dali nedostatečně rychlým přístupem příliš prostoru při rozehrávce a hráči Tempa toho dokázali využít, a ještě byli velice produktivní v proměňování šancí, kdy i přes jinak vyrovnanou hru se ujali vedení po první čtvrtině 0:5.

Ve druhé čtvrtině kluci už zvýšili aktivitu, avšak ve větší rychlosti docházelo ke zbytečným technickým chybám, i přes to, že akce měla správnou myšlenku a tím se kluci dostávali do nepohody. V takových chvílích je potřeba se navzájem povzbudit, stále si věřit na míči, a ještě více se semknout jako tým. A to se nám nakonec povedlo, během třetí čtvrtiny se kluci více uvolnili, hráli sebevědomě, což se pozitivně odrazilo na celkové hře a během jedné čtvrtiny dokázali smazat gólovou ztrátu na soupeře.

Těžký a velice vyrovnaný zápas nakonec skončil zaslouženou remízou a ukázal nám jakou sílu má týmová spolupráce, když se kluci dokáží navzájem podržet a semknout se i v situacích kdy se zrovna nedaří. Vstřelili jsem krásných 13 branek a připravili si další příležitosti.

Také se ukázalo, jak jsou zápasy Jihovýchodní ligy pro hráče důležité, a právě díky takto vyrovnaným utkáním si kluci odnášejí cenné zkušenosti, které se nedají jinak nahradit.

Zúčastnili se: Bartoš, Erdinger, Dovhanyč, Leipold, Sojka, Vagenknecht, Zlatník, Žáček