Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2008: Nedáváme góly

V sobotu mladší přípravka A odehrála první zápas v soutěži na dvě hřiště. Na domácí půdě na Schulhoffce jsme přivítali Motorlet.
12.kolo v So 8.4.2017 08:30
Schulhoffova UMT
Motorlet

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, celkově první dvě čtvrtiny byly velice dobré. Z pohledu věcí, které se učíme na tréninku, jsem viděl mnoho náznaků, ale i vydařených akcí. Do šancí jsme se dostávali, soupeře jsme i zatlačili před jeho brankou, ale v mnoha případech jsme nebyli schopni dotlačit míč do sítě.

Z tohoto důvodu si myslím, že rozdíl skóre vydadá takto. Nicméně to nebyl zmar a i proti takovému soupeři jsme dokázali hrát. Uznávám, že Motorlet byl lepším týmem, ale my se chceme soustředit jen na sebe.

Jednoznačně je to o vnímání hráčů na hřišti a přístupu na tréninku, když nemakáme v týdnu, tak o víkendu nevydržíme jednak fyzicky, ale i technicky oproti ostatním mužstvům ztrácíme. Takže hlavu vzhůru a poctivě trénovat!

Hráči: Bobko, Brož O., Brož V., Feigl, Filip, Gryc, Chavikov, Janouch, Just, Komenda, Krejčí, Rejthar, Nikodým, Šalát

sobota 8.4.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 1964