Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2009: Prvomájové vítězství

Na pondělní utkání jsme vzali dvě čtyřky, kluky, kteří hrají pravidelněji tuto soutěž doplnili i kluci, kteří spíše chodí hrát na dvě hřiště.
15.kolo v Po 1.5.2017 15:15
Schulhoffova UMT
Třeboradice

V zápase nám chybělo o trochu více dravosti. Chuť získat míč nebyla taková, jaká mohla být, ale to se budeme učit a budeme si o tom povídat. Po individuální fotbalové stránce to bylo prima, kluci jsou schopní vnímat lépe postaveného kamaráda a nahrát mu, nebo si zkusit projít kličkami hřiště.

Kdybychom měli větší chuť získat balón, mohli jsme se dostat do více šancí a vstřelit třeba i více branek, i když gólmanka Třeboradic předváděla v brance skvělé zákroky. O tom si budeme více povídat a podněcovat kluky k větší dravosti. Protože fotbalové věci umíme nebo se naučíme 😊. Kluky zápas bavil a rodiče prima povzbuzovali, takže jsme si mohli užít příjemné prvomájové zápasové odpoledne.

Zápasu se zúčastnili: Máťa Mrzena, Ondra Martinec, Šíma Jeřábek, Mára Femiak, Kuba Kratěk, Luky Ulrych, Honza Moravec, Dan Adamec, Tom Pešír

pondělí 1.5.2017 | Otmar Mansour | Přečteno: 2094