Starší žáci A

Starší žáci - Přebor - 7.kolo: FC Háje : Dukla Praha 6:1 (2:0)

V sobotu 13.10. jsme doma přivítali papírově nejslabšího soupeře naší přeborové soutěže - Duklu. Dukla je na tom podobně jako my loni, moc dobře víme, jak se body těžce sbírají. Nás ničím nepřekvapila a ani výsledek překvapivý nebyl.

Soupeř ve svém příspěvku píše, jak se celý týden připravoval na našeho jednoho útočníka. Nevím, kterého měl na mysli. David Grafnetr nastoupil prvně od začátku utkání po dlouhém zranění a Michal Čermák byl pro zranění také mimo hru. Jsem rád, že branky střílí více kluků, nemáme jen jednoho hráče, který umí dávat góly.

Ted již k samotnému utkání. Celý první poločas jsme měli převahu, ale gólově jsme se prosadili jen dvakrát. První gól vstřelil David Grafnetr, který z křídelního prostoru přešel přes dva obránce, a brankáře prostřelil z úhlu. Druhý gól vsítil Petr Seneta, který svou první střeleckou příležitost proměnil. Bohužel další tři šance trestuhodně zahodil stejně jako minulý zápas.Do koncovky příště více klidu a lépe zakončit. Poločas skončil 2:0.

Druhou půli jsme inkasovali po chybě obrany jediný gól. Hned po rozehrávce jsme zvýšili na 3:1, když opět David převzal míč po uličce a sólově zakončil. Na 4:1 zvyšoval Josef Šplíchal, když ze skrumáže prostřelil hradbu těl a míč skončil tam, kde měl.

Další branku vstřelil Vláda Solař, který měl v zápase také další vyloženou šanci, ale v rozhodujícím okamžiku bránu přestřelil - 5:1. Poslední gól na 6:1 vsítil David Klasna, kdy nejhezčí střelou zápasu - z hranice velkého pokutového území - vypálil do šibenice.

V sobotu 20.10. zajíždíme na Libuš, která se už druhé kolo drží na prvním místě tabulky. Chtělo by to více fanoušků, kteří by klukům přišli fandit. Máme stejně bodů a zápas rozhodne o čele.

Sestava: Lačík - Klasna, Novák, Paszyc, Hančl - Seneta (55. Lojda), J. Šplíchal, Vacík, Doksanský (60. Busch) - Solař, Grafnetr (45. Černovický).

Góly: 1:0 - Grafnetr, 2:0 Seneta, 2:1, 3:1 - Grafnetr, 4:1 - J. Šplíchal, 5:1 - Solař, 6:1 - Klasna.