Mladší přípravka B

Mladší žáci přípravka 8.kolo: FC Háje - Bohemians 1905 2:1 (0:0)

Mladší žáci přípravka 8.kolo:  FC Háje - Bohemians 1905 2:1 (0:0)
FC Háje- Bohemians 1905 2:1 (0:0) 21.10.2007 Poslední zápas podzimní části na domácím hřišti jsme odehráli za sychravého nedělního odpoledne, kdy jsme přivítali soupeře z nejsilnějších - obávané vršovické "klokany", kteří se v aktuální tabulce usadili hned za námi na 3. místě, dvakrát sice prohráli, ale některé soupeře dokázali deklasovat vskutku potupně.

Naši kluci ovšem do zápasu nastoupili plni odhodlání, vždyť právě proti silnějším soupeřů se nám většinou daří! Začátek prvního poločasu se odehrával střídavě na obou stranách hřiště, soupeře jsme ale k ničemu zásadnímu nepustili. Šance včas likvidovala dobře hrající obrana, dva breaky bezpečně vykryl jistými zákroky Milan. Ve druhé části první půle jsme dostali soupeře pod tlak, kluci se opakovaně probojovali k soupeřově bráně, ale dotlačit míč za čáru se bohužel nikomu nepodařilo. Naši asi nejhezčí akci 1. poločasu rozjel Kuba Klobouk, který po lajně našel Adama, ten centroval, ale Radek bohužel branku netrefil.

Naše aktivita před přestávkou začala rozehřívat i prokřehlé fanoušky, takže jsme do 2. poločasu vstupovali v očekávání lepších zítřků.

Znovu jsme hned od úvodního hvizdu začali soupeře tlačit, pak však nastalo to, čeho se vždy obáváme - soupeř se výjimečně probojoval na naši půlku a ve 30. minutě po rohovém kopu jsme prohrávali 0:1. Kluci naštěstí nezpanikařili, pokračovali ve svém úsilí a o 5 minut později jsme korigovali na 1:1, když po krásně rozehraném přímém kopu Kuby Nezbedy dorážel ze skrumáže před bránou Adam (nebo nám snad pomohl někdo ze soupeřů?). Pak přišel na hřiště střídající Kuba Kec - donedávna hrající právě za Bohemku. Naštěstí neměl problém zorientovat se, kdo jsou jeho současní spoluhráči, a po další krásné akci našich kluků, chybě bohemáckého brankáře a svém sotva minutovém pobytu na hřišti zajistil do již prázdné branky - 2:1. Těsně před koncem nám ještě jednou zatrnulo, když Milanovi po soupeřově útoku vypadl míč, ale obránci stačili včas odkopnout do bezpečí. V prodloužení se nám ještě málem podařilo zvýšit, ale stav už zůstal beze změn - 2:1.

Jménem fanoušků musíme klukům moc poděkovat, všechny pochválit za výborný výkon, potěšili nás svou bojovností a vysokým nasazením od začátku až do posledních vteřin. Zápas s Bohemkou určitě patřil k tomu nejlepšímu, co zatím na velkém hřišti předvedli, a s výkonem na této úrovni se nemusí bát žádného soupeře!!!!!!!!!!!!!

P.S. Trenér - za odměnu peroucí dresy - vedle skvělého výkonu jistě ocenil i závěrečnou děkovačku na zabahněném hřišti - Filipe, další zápas nás čeká už ve čtvrtek!!!

Branky : Sova(vlastní?) , Kec

Sestava :

Zábranský - Hýbl - Nezbeda - Lipert - Kloboučník - Novák - Zelinka - Orlich - Sova - Sedláček - Muchna

Náhradníci :

Rašplička - Kec - Jelen - Král - Svěchota

Slovo trenéra : Zápas, který kluci předvedli, byl dle mých představ od začátku do konce. Klukům nechybělo vůbec nic a předvedli, myslím, svůj nejlepší výkon na podzim. Vyhrávali souboje jeden na jednoho, hráli výborně kombinačně, nechybělo nikomu nasazení. Jen jednu výtku bych měl a to k málo časté střelbě, ale na tom zapracujeme!
Klukům za zápas moc děkuji, protože mě hřál ještě dlouho po závěrečném hvizdu a i moji pračku:-)