Starší žáci A

Starší žáci - Přebor - 11.kolo (předehrávka): SK Střešovice - FC Háje 1:2 (0:0)

Dnes ve čtvrtek 25.11. jsme ve Střešovicích předehrávali poslední 11. kolo. Důvodem byl závod Velká kuntratická, kterého se naši kluci v polovině listopadu zúčastní.

Ve Střešovicích jsme byli nemile překvapeni povrchem hrací plochy, hrálo se totiž na škváře. Bylo tedy jasné, že fotbalové krásy zde moc neuvidíme.

První půle skončila stejně jako minulý zápas 0:0. Ale s tím rozdílem, že do zakončení jsme se dostali, ale všechny střelecké pokusy brankář pochytal, nebo mířily mimo bránu. V úvodu nám rozhodčí uznal gól, ale po nápovědě domácího diváka gól neuznal! Hra na škrávě byla neurovnaná a na povrch jsme si zvykali.

Druhá půle začala "katastrofou", když dva naši hráči nedokázali zachytit přihrávku na sprintujícího útočníka. Ten prošel sám až do vápna a vedle vybíhajícího golmana skóroval. Na takový úvod druhé půle jsme se chystali my, ale opět jsme museli dotahovat. Vyrovnat se nám podařilo v 50. minutě, když Matouš Vacík křížnou přihrávku dorazil do brány. Obrat byl dokonán v 63. minutě brankou Martina Šplíchala. Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili. Může nás mrzet jen 5 tutových šancí, které jsme zahodili. Ale samozřejmě důležitější jsou 3 body, a tak i výhra o gól se počítá.

Čekají nás tedy poslední dvě kola, která sehrajeme doma na Hájích. Tuto neděli přivítáme Viktorku Žižkov a další týden Meteor.

Sestava: Lačík - Lojda, Paszyc, Novák, Hančl - Seneta (64. Tymeš), J. Šplíchal, Vacík (65. Busch), Doksanský (40. M. Šplíchal) - Solař, Grafnetr.

Góly: 1:0, 1:1 - Vacík, 1:2 - M. Šplíchal.