Ročník 2003: Konfrontace se sparťanskými dívkami

První zápas v náročném týdnu jsme doma přivítali Spartu Praha dívky.
6:0
(2:0)
5.kolo v St 20.9.2017 17:00
Sparta dívky
Branky FC Háje: 10. Malec, 18. Mukhamedov, 56.,62. Kostka, 60. Novotný. Diváci: 40,

Od první minuty se hrál dobrý fotbal na obou stranách. Postupně jsme začali přebírat taktovku utkání my a po pěkně zahraném rohu jsme v desáté minutě otevřeli skóre zápasu 1-0. Trochu jsme přidali v pohybu a začali jsme si vypracovávat slibné šance. Gól jsme vstřelili v osmnácté minutě a na soupeři bylo vidět veliké zklamání.

Ve druhém poločase jsme hned po první akci přidali třetí gól a od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Utkání jsme dohráli v poklidu a po hezkých akcích jsme přidali ještě další tři branky na konečných 6-0 / nenechte se zmýlit zápisem, protože jsou v něm chyby, které se postupně opraví. /

Hodnocení: První půle byla z naší i soupeřovi strany dobrá a bylo o co hrát. Ve druhém poločase jsme brzy dali rozhodující třetí branku a ta definitivně rozhodla o osudu utkání. První ze tří zápasů tento týden máme za sebou a doufejme, že se budeme stejně radovat i po tom posledním v neděli.

Sestava: Pavel Chromec, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Péťa Muller, Ráďa Kostka, Sendi Murk, Lukáš Malec, David Truong, Lukáš Panchartek, Péťa Charvát, Ondra Beneš, Sonakiya Kanak, Honza Šimánek , Honza Schöbl, Martin Fales