Ročník 2003: Finálová fáze přípravy v plném proudu

V neděli jsme odstartovali finální sérii přátelských zápasů, před začátkem sezóny na hřišti FK Kolín.
1:3
(1:1)
v Ne 25.2.2018 09:00
Kolín UMT
Kolín
Diváci: 20,

Hrálo se ráno od 9:30, kdy teploměr ukazoval -9°C, takže podmínky k běhavému fotbalu byly naprosto ideální. Prvních deset minut zápasu jsme se museli vyrovnat s tvrdou hrou domácího týmu a na výkonu se projevila malá rozehranost našich kluků, protože poslední zápas před prázdninami jsme odehráli 27.1.

Po první desetiminutovce jsme se začali prosazovat jak týmově tak i individuálně a po velkém závaru v soupeřově vápně a následné pěkné přihrávce proti noze jsme otevřeli skóre zápasu 0-1. Poté proběhli první střídání na naší straně a po malém zaváhání našeho hráče, byla nařízena trochu přísná penalta 1-1. Do poločasu jsme měli ještě dvě veliké šance, ale ani jednu jsme přesně nezakončili. V druhé půli jsme hráli až na pár okamžiků na soupeřově straně a po pěkných kombinacích se nám podařilo dvakrát skórovat na konečných 1-3.

Hodnocení: Tvrdé utkání dobré kvality. První poločas jsme se chvíli hledali, ale to pramenilo z malé herní praxe a dlouhé pauze kvůli prázdninám. V okamžiku kdy jsme se vyrovnali se soupeřovou tvrdostí, tak jsme začali vyhrávat osobní souboje, ve kterých jsme byli technicky jednoznačně lepší. Celou druhou půli to byl fotbal, na který se dalo koukat, ne vše se povedlo, jak by mělo, ale některé kombinace byli opravdu pěkné a po zásluze jsme zápas vyhráli. Trochu to chce zapracovat na koncentraci, protože někteří hráči zbytečně diskutují a pak se nevěnují hře a za další je potřeba seštelovat střeleckou mušku, protože šancí na góly bylo tak deset. Na závěr jen to pozitivní, že se nikdo nezranil a snad ani neomarodí. Další vydařený výlet je za námi, jen tak dál

Sestava: Pavel Chromec, Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Honza Schöbl, Dan Lacko, Ráďa Kostka, David Truong, Kryštof Kepka, Lukáš Malec, Sendi Murk, Péťa Mašek, Vojta Uhlíř, Petr Müller, Dan Vrzal, Dan Pechanec