Ročník 2007: Zápas s Viktorkou Žižkov

V neděli jsme odehráli závěrečné utkání zimní ligy v Kolovratech a celkově jsme obsadili 4. místo.
7:3
(2:2)
v Ne 11.3.2018 09:00
Kolovraty UMT
FK Viktoria Žižkov
Diváci: 18,

Za mě asi náš nejlepší zápas v celém našem turnajovém vystoupení. Slavnějšího soupeře jsme se nezalekli a hráli jsme s ním dle mého názoru vyrovnanou partii.

Celkově bych řekl, že, Vikrorka byla důraznější a víc se tlačila do branky. Navíc její hráči hráli asi s větším přehledem, jejich zpětné přihrávky na neobsazené hráče nám dělaly problémy a toto bohužel naší hře schází.

Ale postupně... Vikrorka začala velkým tlakem a na prvních pár minut nás uzavřela na naší vlastní půlce. První gól jsme ale vstřelili my. Což nás nabudilo a pak se hra opticky vyrovnala. Poločas skončil 2:2 i díky perfektním zásahům obou brankářů.

V druhém poločase jsme opět udeřili první my, bohužel to byl náš poslední gól. Viktorka po inkasované brance ještě více zapnula a my jsme dostali dvě rychlé branky a to na nás asi dolehlo. Po další brance jsme již neměli sílu se vrátit do zápasu a ten nakonec skončil 7:3 pro soupeře.

Zápasu se zúčastnili: Dib, Cimr, Šimon, Sita, Slaný, Schaniberg, Kuneš, Bočan, Péťa.