Starší žáci A

Starší žáci - Zimní liga: Benešov "B", Vršovice Halový turnaj - Neratovice

V měsíci lednu jsme se zúčastnili několika přátelských utkání, halového turnaje, ale i "soustředění".

Halový turnaj Neratovice

5.1. 2008

Po 14 denní přestávce jsme se sešli v novém roce na halovém turnaji pořádaném v Neratovicích. Bohužel tým Dukly bez omluvy nedorazil, proto týmy Neratovic a Viktorie Žižkov musely být rozděleny na "A" a "B" a hrálo se systémem "každý s každým". Hrací doba se prodloužila na 20 minut.

1. zápas - V. Žižkov "B" 3:2 (Góly: Vacík, Paszyc, Grafnetr)

2. zápas - Neratovice "B" 7:1 (Paszyc 3x, J. Šplíchal 2x, Solař, Grafnetr)

3. zápas - Neratovice "A" 1:2 (M. Šplíchal)

4. zápas - V. Žižkov "A" 1:2 (J. Šplíchal)

Po vánoční přestávce jsme tedy obsadili 3. místo, se kterým jsme byli spokojeni.

Sestava: Lačík - J. Šplíchal, Paszyc, Hančl, Vacík, Tymeš - M. Šplíchal, Grafnetr, Solař, Doksanský.

Zimní turnaj - 2. zápas - Benešov "B" 6:0 (3:0)

6.1. 2008

V neděli nás na umělce překvapila vysoká vrstva sněhu. Hráči se k překvapení všech vyrovnali s terénem výborně a utkání měli celou hrací dobu ve své režii.

Sestava: Lačík - Klasna, Paszyc, Čermák, Busch - Doksanský (Seneta), Vacík (J. Šplíchal), M. Šplíchal, Hančl (Tymeš) - Solař, Grafnetr.

Góly: Grafnetr 3x, Solař, Šplíchal M., Čermák

"Soustředění" v Praze - 11.1. - 13.1. 2008

Jako každý rok, i letos jsme si naplánovali malé zimní soustředění v Praze. V pátek jsme zahájili přípravu na UMT Gallileova a v sobotu nás odpoledne čekal "přátelák" na Strahově se Spartou "94".

Sparta "94" vs. Háje 3:1

12.1. 2008

Prohráli jsme 1:3, tentokrát měli kluci potíž s terénem, umělka byla zmrzlá a bylo těžké udržet stabilitu. První poločas jsme byli lepší, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale branku jsme nevstřelili, a to ani z pokutového kopu. Poločas tedy 0:0.
Ve druhém poločase zase byla lepší Sparta, která využila naše zaváhání na kluzkém terénu. Zápas byl dobrý, kvalitní soupeř posloužil k následující přípravě.

Sestava: Lačík - J. Šplíchal, Novotný /PSK Union/ (Novák), Paszyc, Klasna (Busch) - Doksanský (Hojdar), M. Šplíchal, Vacík, Seneta (Tymeš) - Solař (Hančl), Grafnetr.

Gól: Vacík

Ještě v sobotu odpoledne jsme pak absolvovali hodinu spinningu.

Na který již čtvrtý rok chodíme na spinning k manželům - Káje a Petrovi Polívkovi. Tentokrát do sportovního centra Opatov. Sobota spinningu byla výjimečná, jinak máme pravidelně pondělky. V neděli jsme si dali dopolední běh v Krčském lese. Musím kluky pochválit, celé tři dny makali, dokud síly stačily.

Od pondělí již trénujeme 4x v týdnu - spinning, UMT Schullhofova, tělocvična a UMT Gallileova.

Zimní turnaj - 3.zápas - Vršovice 5:0 (4:0)

20.1. 2008

Již v prvních deseti minutách jsme vedli 3:0, když kluci předvedli rychlou kombinaci po zemi. Bohužel prvních deset minut bylo nejlepších z celé ho zápasu. Poté jsme začali míče nakopávat a naše hra byla neuspořádaná. Hře rovněž nepřidal velmi silný vítr, který provázel celý zápas.

Opět jsme neproměnili penaltu, tentokrát se netrefil Josef Šplíchal. Druhý poločas jsme tak dokázali vstřelit jedinou branku. Pochvalu zaslouží Martin Hojdar, který v bráně zastoupil Matěje Lačíka, a předvedl povedený výkon.

Sestava: Hojdar - Klasna (Busch), Paszyc (Čermák), Novák, Hančl (Tymeš) - Seneta, J. Šplíchal, M. Šplíchal, Doksanský - Solař, Grafnetr (Vacík).

Góly: Grafnetr 2x, Doksanský, Klasna, Čermák

Nás další program je následující: poslední týden v lednu nás čeká 4. zápas zimního turnaje s Tempem a v neděli předposlední halový turnaj v Chrudimi.