Mladší přípravka B

St. Přípravka "B" obsadila třetí místo na Modřanském turnaji

St. Přípravka "B" obsadila třetí místo na Modřanském turnaji
Poslední lednovou neděli jsme se zúčastnili turnaje pořádaným SK Modřany, odehráli jsme vyrovnané zápasy a výsledkem byl další úspěch .....

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, rozdělených do dvou skupin, které hráli každý s každým a následně zápasy o umístění.


Opět se nám povedl první zápas, který jsme odehráli proti týmu Tatran Střešovice s výsledkem 2:1 v náš prospěch. Tento výsledek byl pro tým Střešovic milosrdný, důvodem je spoustu neproměněných šancí našeho týmu.

Druhý zápas byl smolný. Uplynulo necelých 5 minut a my s PSK Union prohrávali 2:0, kluci se ale nevzdali a soupeře zatlačili. Vytvořili si mnoho šancí, dokonce dvakrát skórovali, ale druhý gól nám rozhodčí neuznal pro údajný faul, který viděl pouze on. Konečný výsledek 1:2 byl krutý, ale ve hře bylo stále první místo ve skupině.

V cestě k prvnímu místu nám stál domácí tým SK Modřany. Soupeře jsme zatlačili a v polovině zápasu jsme snažení korunovali gólem. Soupeř naopak z ojedinělé akce vyrovnal naším vlastním gólem. Kluci bojovali a podařilo se jim opět vstřelit gól, ale rozhodčí jej neuznal pro údajný faul na brankáře, který však srazil zezadu našeho hráče. Konečný výsledek 1:1 nás odsoudil k boji o třetí místo.


O třetí místo jsme svedli boj s týmem FK Lety. Byl to vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách a konečný výsledek 1:1 plně odpovídal dění na hřišti. O konečné umístění nakonec museli rozhodnout penalty. Na ty byli vybráni Honza, Radek a Michal. Ze soupeřů uspěl pouze jeden, naopak u nás uspěli Michal s Radkem.


Pořadí turnaje: 1) SK ZČE Plzeň, 2) PSK Union, 3) FC Háje.


Konečné třetí místo nám udělalo velkou radost, ale pokud by kluci proměmili pětinu šancí háli bychom o celkového vítěze. Závěrem musím pochválit všechny zúčastněné kluky za odvedený výkon, včetně brankáře Martina Hybáška.


Turnaje se zúčastnili: Bouček, Čech, Černý, Dupal, Hlubuček, Hybášek, Kalus, Tesař, Římal

Góly: 2x Kalus, 2x Černý, 1x Čech

Proměněné penalty: Černý, Dupal


pondělí 28.1.2008 | Klub | Přečteno: 1917

Další články