Ročník 2008: Zlepšené výkony

V neděli jsme za příjemného fotbalového počasí přivítali na Schulhoffce tým ČAFC.
:
3.kolo v Ne 15.4.2018 15:15
Schulhoffova UMT
ČAFC

Zápas začal nervózně z obou stran a čekalo se, kdo první otevře brankový účet. To jsme byli nakonec my a určili tím ráz utkání. Gólově nejpovedenější čtvrtina byla ta druhá, ve které jsme vstřelili 4 branky. Náš počet branek se na konci zápasu zastavil na čísle 12.

Zápas byl bohužel plný nepřesností, veliký počet chumlů na malém prostoru a hlavně nám chyběla rychlost. Za výkon bychom rádi pochválili Ondru Winklera, jenž dneska v bráně působil sebejistě. Dále bychom rádi pochválili Adama Nováčka za výkon, který měl vzestupnou tendenci a dal pěkné branky.

Hráči: Bobko, Herzer, Martiník, Medvec, Ngo, Nováček, Onwualu, Rejthar, Rýpar, Winkler

neděle 15.4.2018 | Jan Novák | Přečteno: 1106