Ročník 2009: Náročný zápas bez střídání

V neděli brzy ráno jsme odehráli náročné utkání bez střídání proti Řeporyjím v soutěži na jedno hřiště.
11:6
(6:3)
12.kolo v So 21.4.2018 09:00
Řeporyje T.
Řeporyje
Diváci: 20,

I přesto, že se nás sešlo pouze pět, kluci ukázali, že dokážou bojovat i bez většího odpočinku.

První čtvrtina nevyšla podle představ. Dostali jsme rychlé góly a pár jedinců už to tzv. zabalilo a tak jsme po prvních 15 minutách prohrávali 3:0. Během pauzy jsme si promluvili, pobídli jsme kluky k větší aktivitě a vlítli jsme do druhé a třetí čtvrtiny jako draci a ukázali jsme soupeři, že nejsme žádní nazdárkové a že i my umíme hrát.

Kluky mrzely góly z rychlých protiútoků soupeře, které většinou padaly do odkryté branky díky vysoké hře našeho gólmana. My si z takovýchto gólů nic neděláme a kluky jsme nadále nabádali ke hře. Co mě naopak velmi potěšilo bylo obsazování. Kluky jsem k tomu vůbec nemusel nabádat a když k tomu přidali i rychlou, originální rozehrávku nebo přihrávku, tak jsme byli svědky krásného utkání.

Tahle snaha nás nakonec odměnila 6 góly a dalšími krásnými akcemi, které bohužel gólem neskončily. V poslední čtvrtině nám už docházeli síly, ale to není věc, kterou bychom klukům vyčítali.

Děkuji 5 statečným, kteří zápas nevzdali a bojovali až do konce.