Muži "A" - Uhelné Sklady 1:2

Muži "A" tentokrát v domacím azylu proti Uhelným Skladům na umt Galileova v Horních Měcholupech zvítězit nedokázali, i když by si remízu za zlepšený výkon v druhém poločase zasloužili.

Hosté vkročili do zápasu velmi dobře. Hned ve druhé minutě se po pěkné kombinační akci hostů prosadil Pánek a domácí museli dohánět. O vyrovnání se mohl postarat ve třinácté minutě po chybě Snopka domácí Ostrihoň, ale branku ze slibné pozice netrefil. Za další čtyři minuty se na hosty valil další útok, ale Vasič vychytal skvěle nejen Štípka, ale také dorážejícího Pospíšila. A tak přišel trest. Ve 23. minutě se prosadil hlavou Sýkora po rohu Ulricha a bylo to rázem o dvě branky. To hosty nabudilo a mohli v následujících minutách přidat ještě další branku. Největší šanci k tomu měl Ulrich, když se dostal ve vápně k odraženému míči, jeho střelu ovšem nezachytila ani síť za bránou. Když už to vypadalo, že hosté půjdou do kabin s dvoubrankovým náskokem, přišel rychlý brejk domácích. Brož potáhl míč po pravé straně a ideálně ho připravil zakončujícímu Pospíšilovi, který se nemýlil a snížil na 1:2.

Druhý poločas už nepřinesl tolik pohledných akcí jako ten první. Domácí si vytvořili mírnou převahu ovšem větší šanci si nepřipravili a spíše to mohli být hosté, kteří z rychlých protiútoků mohli své vedení zvýšit. V 67. minutě se prosadil přes obránce Ulrich, ovšem jeho střelu skvěle lapil Tlustý. Za další tři minuty se opět vytáhl domácí brankář, když vychytal sólo Erlera. Teprve poté se osmělili domácí a ze svého tlaku vytěžili nějaké šance. V 83. minutě se ocitl na zadní tyči osamocený Fedič, ale svou šanci neproměnil. Poslední a asi také největší šanci zápasu měli domácí pět minut před koncem, kdy kapitán Hartman svou hlavičkou již překonal Vasiče, ale Gabriška míč z brankové čáry odhlavičkoval. Do konce zápasu se už nic významného nestalo a tak se překvapení nekonalo, hosté si vezou všechny tři body.

Petr Sýkora (FC Háje): Hosté dali dvě branky a my pouze jednu, takže spokojen být nemohu. Hosté si dokázali vypracovat několik šanci, ale my také, takže si myslím, že zápasu by více slušela remíze.

František Mysliveček (Uhelné sklady): Dnes to byl naprosto hrozný zápas. Rozhodně náš nejhorší na jaře. Alespoň, že máme tři body.

FC Háje - Uhelné sklady 1:2 (1:2)

Branky: 41. Pospíšil - 2. Pánek, 23. Sýkora Rozhodčí: Rod - Tikal, Nykl Diváků: 40
FC Háje JM: Tlustý - Tesař, Hartman, Chrobák, Slabý - Pospíšil, Brož, Janoušek, Ostrihoň - Štípek (74. Neumann), Fedič. Trenér Petr Sýkora.

Uhelné sklady: Vasič - Snopek, Sýkora, Botlík, Gabriška - Vik (50. Dušek), Hurych, Ulrich (88. Boubín), Erler -Zilvar, Pánek. Trenér František Mysliveček.