FC Háje

Výsledky po 2. kole fotbalpoolu

Výsledky po 2. kole fotbalpoolu
Fotbalpoolová liga má za sebou dvě kola, pořadí se v některých ročnících zajímavě otočilo.

A) Liga ročník 2009 I.

1) Real - 8b.

2) Párek v rohlíku - 7.b

3) Cola - 6.b

4) Barcelona - 5b.

5) Chipsy - 4b.

B) Liga ročník 2009 II.

1) Sparta - 9b.

2) Zavřem vám dveře - 9b.

3) Háje 09 - 4b.

4) McDonald´s - 4b.

5) Elitní sparťani - 4b.

C) Liga ročník 2008 I.

1) JuBro 08 - 11b.

2) Háječáci - 8b.

3) Microsoft - 8b.

4) Kingové - 7b.

5) Slávisti - 6b.

6) M&M´S - 2b.

D) Liga ročník 2008 II.

1) Royal Ghosts - 11b.

2) Tondové - 11b.

3) Starobijci - 8b.

5) Ice Witch - 5b.

4) PSG - 4b.

6) FCB - 3b.

E) Liga ročník 2007

1) Banáni - 12b.

2) Sparťani - 11b.

3) Dřeváci - 10b.

4) Meflouni - 8b.

5) Hálkovci - 7b.

6) Kopyta - 4b.

7) Paraplíčka - 3b.

F) Liga ročník 2006 - Lvi

1) Broskve - 9b.

2) Banáni 06 - 7b.

3) Karkulky - 7b.

4) Bagři - 7b.

5) Auťáci - 7b.

6) TicTac - 5b.

G) Liga ročník 2006 - Žraloci

1) Pat a Mat - 7b.

2) Prďolové - 6b.

3) Otroci - 5b.

4) No Name - 2b.

H) Liga ročník 2005/2006 - Draci

1) Easy Win - 9b.

2) Poolaři - 9b.

3) FC Výhra - 8b.

4) Real 05 - 8b.

5) FC Nekopnem si - 6b.

6) Lollipop - 2b. 


čtvrtek 10.5.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1209

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

13.4.2024, 09:00, Háje T.
FC Háje – Střešovice
Mladší přípravka B (2016)
13.4.2024, 09:00, Cholupice T.
Cholupice – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
13.4.2024, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira B – FC Háje
Starší dorost
13.4.2024, 10:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Mladší dorost A
13.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kyje
Starší přípravka A (2013)
13.4.2024, 11:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci A (2009)
13.4.2024, 13:00, Běchovice T.
Partisan Prague – FC Háje
Muži B
13.4.2024, 13:30, Ústí nad Orlicí T.
Orlicko – FC Háje
Starší žáci B (2010)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 10:00, Náchod 1. máje UMT.
Náchod – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chodov T.
Chodov – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
14.4.2024, 13:30, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
14.4.2024, 16:30, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Muži A
14.4.2024, 16:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
Mladší dorost B
20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B