Mladší přípravka B

Radotín - Mladší Přípravka ´B´ 3:1 H. Měcholupy ´B´ - Mladší Přípravka ´C´ 5:2

Tento víkend začali mistráky i pro naše přípravky.

Radotín - 99 ´B´ 3:1

V prvním jarním mistrovském zápase jsme zavítali na hřiště doposud posledního týmu z Radotína.

Jelikož jsem byl z výkonu týmu hodně zklamaný mé hodnocení bude tedy stručné. Na hřišti to bohužel od prvních minut moc vidět nebylo, že hraje třetí tým s posledním. Bylo to hned z několika důvodů: Za prvé jsme první poločas odehráli proti větru což byl skoro větčí problém než domácí hráči. Za druhé v bráně nastoupil poprvé v životě k zápasu Martin Vladyka a taktéž svůj první zápas odehrál v obraně Tomáš Hrdina. Za třetí předchozí výsledky ze zimní ligy (4 prohry v řadě) nenasvědčovali tomu, že oplýváme bůhvíjakou herní formou a psychickou pohodou. Za čtvrté poprvé jsme odehráli zápas bez pomoci kluků z ´Áčka´. Za páté nejsme schopni proměňovat vyložené šance.

Co se týče zápasu, sečteno a podtrženo. Po dvou brejcích soupeře z dlouhého výkopu za pomocí větru a našich třech neproměněných samostatných nájezdů jsme po poločase prohrávali 2:0. Druhá půle sice herně lepší byla, když se soupeř prakticky nedostal za půlku, ale z tlaku jsme vytěžili pouze jeden gól. V poslední minutě navíc ještě soupeř opět z brejku zvýšil na konečných 3:1.

Hodnotit tentokrát nebudu, protože za předvedený ´nevýkon´ to ani nelze.

H. Měcholupy - 2000 ´A´ 5:2

Za nědělního slunečného jarního počasí jsme přijeli za soupeřem z Měcholup na umt Galileova odčinit podzimní debakl.

O zpestření utkání se před jeho začátkem se postarali rodiče našeho brankáře Franty Moravce, které sem 10 minut po srazu telefonem s otázkou `Jestli někde nebloudí a jsou na cestě`? viditelně vyrušil ještě u snídaně :) Na vině samozřejmě bylo nepřetočení si hodin na letní čas. Začátek naštestí Franta stihnul i když poněkud zmatený se před uvodním hvizdem postavil do velké brány!!!???

Co se týče samotného zápasu měli se z něj s trenérem Martinem trochu obavy, aby se neopakoval podzimní zápas. Hra naštestí tomu neodpovídala a kluci zjistli, že je to soupeř se kterým se dá hrát naprosto vyrovnaná partie. Naši kluci dokázali po celý zápas s o rok starším soupeřem držet krok jak herně tak fyzicky. Na začátku utkání jsme šly sice dovedení, ale soupeř za pár minut srovnal. Hra byla vyrovnaná, šance a góly po jednom byly viděny na obou stranách a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.
Druhou půli bohužel ovlivnily výroky pana rozhodčího. Před třetím gólem, kdy do našeho brankáře skluzem dojel útočník a okopával ho až dokud balón nepřešel za čáru neodpískal faul i přes veškeré naše protesty to pana rohodčího vůbec nezajímalo. Takto se pan rozhodčí podepsal na výsledku ještě pod pátým gólem. Domácí zahrávali přímý kop z hranice vápna a domácí hráči viditelně znemožňovali našemu bránkaři v pohybu v bráně což samozřejmě podle pravidel nesmějí, tak bez problémů domácí z výšili na konečných 5:2 i přes moje protesty.

Klukům však nelze nic vytknout, protože zahráli na hranici svých možností a pokud budou takto hrát i nadále věřím, že se brzy tříbodového zisku dočkáme.

Hodnocení: všichni 1