Výsledky Mladších přípravek

První dva úspěšné zápasy má za sebou také Mladší Přípravka 'A' pod vedením trenéra Michala Šmída. Jelikož měli přípravky 'B' a 'D' tento víkend volno, svůj druhý zápas odehrála tedy úspěšně ještě Mladší Přípravka 'C'.

99 'A' - Vršovice 9:0

První jarní zápas na domácí půdě jsme v pohodě zvládli a se soupeřem jsme si bez vážnějších problémů poradili. Do poločasu jsme skórovali 5x krát, kdy branky postupně dávali Vojta Ježek, David Průša, 2x Sebastián, Robin Procházka. Po přestávce se do střelecké listiny zapsali Vojta Ježek, Ondra Forejt, 2x Daniel Novák.

Újezd Praha 4 - 99 'A' 0:12

Na druhý zápas jsme přijeli do nedalekého Újezda a stejně v jako v prvním utkání jsme dokázali hladce zvítězit. V poločase jsme vedli 6:0. Branky postupně dávali 3x Lukáš Navrátil, 2x Robin Procházka, Tomáš Filip.V druhém poločase se trefili 2x Sebastián, Lukáš, Robin, Jakub Šusta, Martin Cimprich.

Všem klukům díky a ve středu nás čeká 'zápas jara' s týmem Braníka o první místo v tabulce

2000 'A' - TJ Praga 6:3

Už první zápas dával naději, že bychom se mohli poprat jak o dobrý výsledek tak i o první jarní body. Kluci tento úkol zvládli znameňitě a zaslouženě vyhráli. Do poločasu se šlo za našeho těsného vedení 3:2, když se prosadili 2x Tomáš Kodada, Marek Tulka. Na záčatku druhého poločasu se hned v prní minutě trefil Marek Tulka. Soupeř za chvíli snížil,ale opět jsme dokázali na jeho gól odpovědět proměněnou penaltou Lukáše Musila a dvoubrankové vedení nakonec zpečetil hattrikem Tomáš Kodada.