Ml.žáci přípravka - 10.kolo FC Háje - Junior 4:3 (3:1)

Ml.žáci přípravka - 10.kolo  FC Háje - Junior 4:3 (3:1)
A začalo fotbalové jaro i pro mladší žáky přípravku ..........

V 10.kole jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Prahy 10 - JUNIOR.
Lepší začátek jsme si přát nemohli, hned v první minutě Sedli proměnil první šanci zápasu a vedli jsme 1:0. Než se soupeř rozkoukal dal druhou branku Pipin po centru z levé strany kde operoval Novy 2:0.
Měli jsme optickou převahu, ale herně to nebylo moc ke koukání - kde míč tam 75% hráčů na hřišti !!!!!(nemůžeme vracet balón na stranu odkud přišel)
Ke konci poločasu jsme zahráli špatně ofsajd systém, hosté se dostali do breaku a skóre se měnilo 2:1. Ještě do konce poločasu jsme zahrávali řadu rohových kopů a jeden z nich si tam soupeř srazil sám a tak jsem šli do kabin za příjemného stavu 3:1. Za první poločas se moc akcí vyzvednout nedá, ale přeci si jednu dovolím, která byla dle mých představ : Soupeř utočí, Lipi mu na hranici velkého vápna míč odebere, v klidu rozehraje přes napadajícího hráče do leva na Kýbla, ten míč potáhne a potom dobře vysune Novyho, který míč zatáhne až k vápnu odkud centruje - to bylo fotbalové a určitě se to líbilo.

Druhý poločas pořád stejná písnička, ale už si soupeř více dovolí. Několikrát jsme zkoušeli ofsajd systém, ale ještě to nezvládáme a soupeř jednoho takového zaváhání využil a snížil na 3:2. V tu chvíli jsme se začali strachovat o výsledek. Soupeři narostla křídla a začal více hrozit - hlavně jejich pravý útočník nám stále utíkal. Míla v brance několik šancí soupeře zmařil, ale na dorážku ve 23. minutě již zmiňovaného útočníka neměl 3:3. V tu chvíli to byla sprcha i pro mě kdy z jednoznačného zápasu jsme najednou remizovali.
V poslední minutě zápasu jsme dali po špatné rozehrávce soupeře vítěznou branku a vyhráli 4:3.

Body do tabulky jsou dobré a počítají se(za 14 dní se každý zeptá jen na výsledek a ne na hru) , ale s předvedenou hrou a nasazením spokojen určitě nejsem.
Ale beru to jako první zápas a věřím v to, že naše výkony půjdou nahoru.

Branky : Sedláček, Orlich 2x , vlastní.

Sestava : Zábranský - Hýbl, Nezbeda, Lipert, Svěchota - Novák(Kec), Orlich, Zelinka, Sedláček - Jelen(Rašplička), Kloboučník(Král).