Mladší přípravka B

Výsledky Mladších Přípravek

Plných 6 bodů získaly oba ročníky 2000 na rozdíl od svých starších kolegů z 99 kteří nevybojovali ani bod.

2000 'B' - D. Počernice 2:1

Bylo to první vítězství v sezóně, které si kluci vybojovali. Zápas začali naši kluci aktivně a po deseti minutách se mohli radovat z prvního gólu který dal Jakub Dolanský. V první půli se ještě naši několikrát dostali do střeleckých pozic ty, ale ke gólu nevedli. Soupeř mohl vyrovnat, ale trefil pouze břevno.

Druhou půli půli jsme opět byly aktivnější což přineslo na naše kopačky i druhý gól, který vstřelil Alexej Rozenek. Soupeři se pak podařilo pouze snížit, ale kluci výsledek udrželi a mohli se tak radovat z prvního vítězství.

-------------------------------------------------------------------------------

CU Bohemians - 2000 'A' 0:5

V nědělním slunečném ránu jsme zavítali na hřiště doposud posledního celku tabulky. Proti o rok mladšímu soupeři se nám podařilo zaslouženě vyhrát. V první půli se o to zasloužili sváteční střelci. Dva zásahy si připsal Jirka Řemenář a poprvé se také trefil Míša Čup.

V druhé půli se hra celkem vyrovnala a soupeř měl ke gólu blízko, ale dobře chytajícího Fandu v brance zachránila tyč. Za 5 minut jsme opět skórvali, když se ze strany dobře trefil Marek Tulka. V poslední minutě ještě upravil skóre Lukáš Musil a tak si naši borci připsali již druhé vítězství za sebou.

------------------------------------------------------------------------------

Zbraslav - 1999 'B' 6:4

Drama s hokejovým výsledkem přinesl nedělní souboj druhého s třetím a opravdu se bylo na co dívat až do poslední minuty. V prním poločase se oba celky trefili dvakrát kdy jsme vždy dokázali odpovědět na soupeřovu trefu. Góly dávali Jirka Routek a Pepa Bára.
Gólová přestřelka pokračovala i v druhé půli. Za nás se trefil opět Jirka a Ondra Forejt. Když už jsme za stavu 4:4 dvě minuty před koncem mysleli na bodový zisk v podobě spravedlivé remízi se po našich zbytečných chybách, kdy sme nedokázali pokrýt domácího útočníka, domácí ještě dvakrát trefili. I když sem kluky po celý zápas nabádal, aby to vzadu hráli jednoduše a na jistotu.Bohužel to nevyšlo.

1999 'A' - Braník 3:4

Ve středeční předehrávce jsme hostili doma našeho tradičního rivala. V první půli hosté začali náporem a po deseti minutách šli do vedení. Za chvíli bylo ale srovnáno kdy se po nacvičeném rohu trefil Robin Procházka. Remízu do poločasu se nám ale udržet nepodařilo a soupeř stačil po hezké akci a ještě hezčí střele jít do jednobrankového vedení.

Po zjevném vyčerpání z první půle, kdy se hrálo ve vysokém tempu naši v druhém poločase prakticky soupeři nevzdorovali a tak sme dostali jen 2 góly. Na konci zápasu se ještě snažil vykřesat naději Jirka Routek, když se dvakrát probil hostující obranou, ale vedlo to pouze ke snížení a zaslouženému vítězství hostujícího celku.