Mladší žáci A

Mladší žáci A: FC Háje JM - SK Horní Měcholupy 1:3

Proti týmu z Horních Měcholup Jsme nastupovali se snahou uhrát co nejpřijatelnější výsledek a předvést výkon , za který bychom se nemuseli stydět před diváky, kteří přijeli s mužstvem soupeře a začali se scházet na zápas mužů. Pevně věřím,že se nám to i přes porážku 1:3 podařilo.

První poločas začal oťukáváním ve středu hřiště, ze kterého se obě mužstva snažila vyrážet do útoků.Zhruba po 10min. se zkušenější, ale hlavně fyzicky a herně zdatnější hráči Měcholup začali prosazovat před naši branku.

První branku jsme obdrželi po úniku po křídle, když naše levá strana propadla ve středu hřiště a soupeřův nepovedený centr zapadl do naší branky. Přes rostoucí tlak a několik vyložených šancí se nám podařilo udržet přijatelný a nadějný stav utkání do poločasu.

Do druhé půle jsme nastoupili v nezměněné sestavě s tím že se pokusíme skóre srovnat,nebo alespoň udržet, což se nám bohužel nepovedlo. Druhý gól jsme dostali po nedůsledně zahraném ofsidu, když jsme nepokryli hráče soupeře, který si na přihrávku naběhl z vlastní poloviny. Za stavu 0:2 soupeř polevil a nám se podařilo na čas hru vyrovnat, z čehož vyplynula jedna z mála našich standartek u branky soupeře, kterou se nám podařilo proměnit pěknou střelou pod břevno. Bohužel se nám nepodařilo udržet vyrovnanou hru ve středu hřiště.

V této fázi hry se začala plně projevovat herní převaha hráčů Měcholup, kteří si okamžitě vypracovali několik jasných šancí, z nihž jednu po naší totální nedůslednosti v obraně proměnili v rozhodující branku. Za tohoto stavu jsme přistoupili k několika střídáním, při kterých jsme věřili, že čerství hráči svým napadáním soupeřových obránců a záložníků utlumí stálý tlak na naši branku. S politováním musím konstatovat, že se nám to nezdařilo neboť naši střídající hráči hráli velmi pasivně až laxně jako při tréninku. Přes další veliké šance soupeře se stav díky jeho střelecké nemohoucnosti a dobrým zákrokům našeho brankáře nezměnil. Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům ,kteří mi svým chováním a přístupem před zápasem pomohli s jeho administrativní organizací.

Základní sestava : Greshnyakov, Hlaváček, Krejčík, Houžvička, Malý, Říha, Buchtík, Zahradnický, Jelen, Hamral, Hála

Střídající : Falc, Benghouini, Hrubý, Macháček, Mareš