Mladší přípravka B

Ml.žáci přípravka - 11.kolo AFK Podolí - FC Háje 2:0 (1:0)

Ml.žáci přípravka - 11.kolo  AFK Podolí - FC Háje 2:0 (1:0)
V nedělním brzkém ránu jsme přijeli na umt v Podolí. Na podzim jsme prohráli po ustrašeném výkonu a tak jsme chtěli poupravit dojem z podzimu, což se nám bohužel nepodařilo!

K zápasu kluci přistoupili hodně zastrašeně, měli zbytečný respekt ze soupeře a po celý zápas se nic nezměnilo.
Prvních 10 minut se soupeři oťukávali, ale s přibývajícím časem soupeř získával půdu pod nohama. Měl uzemní převahu, ale k ohrožení branky se dostával hlavně ze standardních situací a z jedné takové udeřil. Centrovaný míč tečnul záložník špičkou kopačky a Milan v naší brance byl bezmocný.1:0

V první půli jsme branku soupeře ohrozili hodně sporadicky, náš přechod do útoku byl strašně těžkopádný a soupeř je s přehledem zmařil. Tři střely na branku soupeře za poločas je hodně málo a to ještě z velké vzdálenosti - s tím soupeř starosti opravdu neměl. Připadalo mi, že si kluci v kabině na nohy přivázali závaží a tak vypadal i pohyb na hřišti.

Druhý poločas - stejná písnička - soupeř v 75% vždy dřív u míče a tak měl herní převahu ze které vyplynuly i některé šance.
Cca ve 41 minutě jsme nedokázali centr do našeho vápna odvrátit a soupeř odražený balón dopravil do sítě 2:0 (dle mého názoru tomu předcházel faul, ale rozhodčí byl jiného názoru)

Posledních pět minut zápasu jsme si vytvořili mírný tlak ze kterého jsme, ale bohužel branku soupeře neohrozili!

Co napsat závěrem, soupeř šel více za třemi body do tabulky a zaslouženě vyhrál i když naši kluci mu to řádně usnadnili!
Fotbal je o vítězstvích i prohrách a prohrát se může, ale se zvednutou hlavou !!!

Sestava : Zábranský - Novák, Nezbeda, Lipert, Kloboučník - Svěchota (Hýbl), Orlich(Kec), Zelinka, Sova(Rašplička) - Jelen(Muchna), Sedláček(Král).