FC Háje

Hájecký běh pro dobrou věc 2018

Hájecký běh pro dobrou věc 2018
Přichází první adventní neděle letošního roku a s ní již tradiční akce na Hájích.

Již 3. ročník Hájeckého běhu pro dobrou věc je dobročinná akce. V okolí sportovního areálu K Jezeru pro vás připravíme 2 běžecké okruhy. Kratší okruh měří 2 km a druhý prodloužený okruh pro nadšence je 4 km dlouhý.

Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie a jde o ideální rodinné strávení první adventní neděle, proto jste všichni zváni 2. 12. 2018 od 14:00 na hájecké hřiště. Začátek běhu pak bude přizpůsoben počtu běžců, předpokládaný start ve 14:30.

Startovné je dobrovolné. Veškeré peníze, které vybereme, letos půjdou na pomoc Elišce H., která se snaží po táhlém boji o holý život způsobeném trombózou mozkových splavů vrátit do co možná nejplnohodnotnějšího života. Veškeré rehabilitační programy jsou finančně náročné a každá koruna je zlatá (více: https://www.kontobariery.cz/Komu-pomahame/Komu-jste-pomohli/Eliska-H.aspx?fbclid=IwAR0JT4bVy2iVMaw4kHMuewW9dppAcpeb-v0EvPZc3r3ZMF9y_fP0Cgjxe5g).

Elišce chceme v jejím boji pomoct také proto, že její život a život její rodiny je spjatý se sportovními kluby na Hájích. Eliška dřív hrávala za házenkářský klub Háje. Všechny házenkářky, jejich rodiny, přátelé a fanoušci jsou samozřejmě na Hájecký běh také zváni. Eliščin bratr Martin Brož hrával za fotbalový klub Háje a její otec Martin Brož mnoho let na Hájích působil jako trenér mládeže.

Pojďte s námi pomoci dobré věci. Čím více lidí se při této příležitosti sejde, tím přátelštější bude panovat nálada a tím více pozitivní energie společně předáme nejen Elišce, ale i všem, kteří potřebují podpořit do dalších „životních“ bojů.


úterý 20.11.2018 | Klub | Přečteno: 2756

Další články