Mladší přípravka B

Ml.žáci přípravka - 12.kolo FC Háje - Motorlet 0:0

Ml.žáci přípravka - 12.kolo  FC Háje - Motorlet 0:0
Ve 12 kole jsme doma přivítali soupeře z Jinonic - SK Motorlet Praha.

Od začátku kluci vzali taktovku do svých rukou a nastěhovali se na polovinu soupeře. Ve 3 min. vybídl Zelí na pravé straně Sovičku k sólu, ale bohužel nic z toho nebylo. Následoval rohový kop, který prošel celým vápnem až na zadní tyč, kde Sedli minul. Do další šance se dostal Klobouk, kterému chyběla přesnost v zakončení. Běžela 15 min. a Zelí krásnou přihrávkou mezi obránce vysunul Sovičku, který tváří v tvář brankáři Motorletu nedal.
Kluci se neustále tlačili do šancí, ale bohužel k brance v soupeřově síti to nevedlo. Další šanci jsme si vytvořili z rohového kopu, bohužel Novy a ani další naši hráči míč, který prošel celým vápnem nedokázali usměrnit do branky.
Soupeř se osmělil teprve ve 23 min., kdy se dostal na naší polovinu a hned z toho vybojoval rohový kop. Následný roh soupeř zahrál mimo hřiště a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Myslím, že jsme po poločase měli vést o tři branky, ale tak to bohužel nebylo !!!

Druhý poločas začal jinak než jsme si řekli v kabině, soupeř z Jinonic začal hrát a nás to překvapilo na dlouhých 5 minut. Ve 34 minutě se útočník Motorletu řítil na Mílovu branku, ale v poslední chvíli mu míč ukopl Nezbi a zabránil mu tak v zakončení. Oba hráči potom zůstali ve vápně ležet a došlo k menšímu ošetření. Soupeř se dožadoval pokutového kopu, ale rozhodčí byl jiného názoru.
Jeden z dalších útoků zatáhl po pravé straně Sovička, ale Fildas nezakončil dle svých představ.
Druhý poločas byl jak na houpačce, šance na obou stranách se střídali v rychlém sledu, ale nutno podotknout, že Motorlet měl ve druhém poločase více šancí. Dva trestné kopy, které zahrával z hranice pokutového území Míla s přehledem chytil a i další 100% šanci zmařil.
Rozdíl mezi prvním a druhým poločasem byl pro Mílu v brance jako den a noc. Za první poločas 0 zákroků a v tom druhém měl plné ruce práce.
V poslední šanci zápasu se objevil Pipin, do které byl vybídnut Nezbim, ale levou nohou soupeřova brankáře nepřekonal a tak zápas skončil dělbou bodů.

Sestava : Zábranský - Sedláček, Nezbeda, Lipert (Král), Rašplička (Svěchota) - Novák, Orlich, Zelinka, Sova - Muchna (Jelen), Kloboučník (Kec).