Mladší přípravka B

Ročník 2011: Hodnocení podzimu 2018

Ročník 2011: Hodnocení podzimu 2018
K hodnocení podzimu se přidává také ročník 2011.

1) Zhodnocení podzimu

Sezónu jsme začali povedeným soustředěním v Liblíně, kde se nám nakonec sešel moc hezký počet dětí, za což jsem velice rád. Stejně jako za počet dětí, které chodily v průběhu podzimní části na tréninky a zápasy - celkový počet dětí v ročníku se oproti jarní části bezmála zdvojnásobil, což je naprostá fantazie. :)

Podzimní část byla pro kluky a holky první soutěžní a popasovaly se s novým režimem, co víkend to zápas, velice hezky. Jejich chuť a zápal jsou ukázkové, za mě byl podzim nabušený pozitivními zážitky, pevně věřím, že to bude pokračovat.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment (chvíle, situace)

Nádherných momentů byl opravdu plný podzim. Každý úsměv a radost z povedené akce, či vstřelení branky (ať už na tréninku či v zápase) stál za to.

Za zmínku určitě stojí vyrovnané zápasy jako ty s Admirou či Meteorem, které děti posouvají z mého pohledu nejvíce; v paměti mi také uvízla pěkná hromadná rozcvička s hájeckým ročníkem 2010 před zápasem na Aritmě. :))

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Těch slabších momentů bylo nepoměrně méně než těch krásných, ale i takové nastaly. Jak jsem již psal v hodnocení na konci loňské sezóny – ne vždy se vše povede podle představ nás všech, ale všichni jsme stále hodně hluboko ve fázi učení, ve které je každá zkušenost pro všechny z nás posunem vpřed.

4) Spokojenost s herním výkonem

Vnímám veliký posun kluků a děvčat ve všech aspektech hry. Je opravdu nebetyčná radost na ně koukat.

5) Plán na zimní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, výhled jara?

Na zimní část se stejně jako loni schováme před mrazivým počasím do tělocvičen a hal. Plánujeme pokračovat v současném nastavení, tedy především v rozvoji indivuálních dovedností hráče, učení hry hrou a všesportovní průpravou a budeme se chtít i nadále tmelit partu, aby se u nás všichni cítili jako cenná součást kolektivu.

Čeká nás několik turnajů a přátelských utkání, aby se všem dostalo tolik důležitého zápasového vytížení. V průběhu jara se pomalu přesuneme zpět na trávu a pak se s chutí vrhneme do jarní části pražské soutěže a jihovýchodní ligy.

6) Dodatek

Využiji tento prostor k poděkování:

  • Dětem, za jejich nasazení, zápal a veliký apetit do fotbalu a sportu celkově a chuť se učit novým věcem.
  • Všem, kteří vytvořili na Hájích takové prostředí, jaké tam panuje. Provázanost a spolupráce napříč přípravkovými kategoriemi je fantastická, i trenéři přípravkových ročníků nad námi i pod námi mají lví podíl na tom, že byl podzim tak krásný a patří jim za to veliký srdečný dík.
  • A rodičům, docházka dětí na tréninky i zápasy byla úžasná.

Všem přeji krásné vánoční svátky a hodně štěstí, zdraví a klidu v novém roce.


středa 12.12.2018 | Filip Černík | Přečteno: 409

Další články