Mladší přípravka A

Ročník 2010: Hodnocení podzimu 2018

Ročník 2010: Hodnocení podzimu 2018
Hodnocení podzimní části ročníku 2010.

První utkání se nesla v duchu posledních utkání z jara 2018. Uvolněná atmosféra, radost ze hry a líbivé momenty, převážela individuální hra. V průběhu podzimu se víc a víc objevovaly prvky "dospělého" fotbalu, na které máme ještě čas. Ač to na první pohled vypadalo pohledně, opak byl pravdou. Kluci se ze hry, která se jim v loňské sezóně dařila, přesunuli do něčeho, co jim nebylo vlastní. Vytratila se radost a vysoký počet branek, který si kluci vždy zasloužili. Po několika takových utkáních se nám podařilo v posledním utkání podzimu vrátit k tomu co nás celou loňskou sezónu prezentovalo. Individuální akce, sebevědomí, a i přes šílenou kosu radost a chuť hrát.

Přes zimu nás nečeká nic zvláštního, věnujeme se všeobecné pohybové průpravě, a i ostatním sportovním hrám jako třeba basketbal či házená. Stále stavíme široké základy, které jsou pro budoucí vývoj důležité. Samozřejmě nevypouštíme fotbal, jen využíváme vybavení v tělocvičnách a fotbal je tím pro tuto chvíli trochu upozaděn. Doufám, že koncem zimy/začátkem jara bude počasí k tomu, abychom mohli využívat už venkovní UMT.

V průběhu podzimní části se uskutečnila schůzka s rodiči, která mimo organizačních záležitostí byla zaměřena i na přiblížení metodiky, které se držíme. Primárně byla pro nově příchozí, ale věřím, že i stávajícím zase o trochu pootevřela oči. Na jaře bych rád opět takové posezení uskutečnil, doufám, že v co největším počtu. Vidím ve spolupráci s rodiči velký přínos pro děti, a i pro to vznikla na našich stránkách nová záložka Metodické články.


středa 12.12.2018 | Miroslav Navara | Přečteno: 474

Další články