Starší dorost

Starší dorost: Hodnocení podzimu 2018

Starší dorost: Hodnocení podzimu 2018
Zhodnocení staršího dorostu.

1) Zhodnocení podzimu

Hráli jsme první zápasy v této kategorii. Dávali jsme dohromady nové mužstvo. Někteří kluci ještě na jaře nastupovali za starší žáky. Rychle jsme si zvykli a většinou hráli běhavý a kombinační fotbal. Po podzimu jsme skončili na pěkném druhém místě.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Nejlepší zápas jsme sehráli doma s Juniorem. Ten do té doby neprohrál. My jsme od začátku jasně dominovali. Výhra 6:0 byla pro hosty ještě milosrdná.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment

Nezvládli jsme zápas s prvním Zličínem. Nepovedl se nám jak herně, tak nakonec i výsledkově. I když prohra 6:0 úplně neodpovídala průběhu zápasu.

4) Spokojenost s herním výkonem

Pokud jsme dodržovali principy naší hry, hezky se na nás koukalo. Dávali jsme dost gólů. Většinou jsme měli utkání pod kontrolou. Když jsme přestali běhat, hrát kolektivně a zodpovědně, měli jsme problémy.

5) Spokojenost s umístěním

Druhé místo po podzimu odpovídá tomu, co jsme během podzimu na hřišti předváděli. 9 krát jsme zvítězili a jen 2 krát prohráli.

6) Plán na zimní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

Naším cílem je postoupit do pražského přeboru. Chceme-li toho dosáhnout, musíme v zimě poctivě a tvrdě trénovat. Ladit formu na jaro budeme nejenom na hřišti, ale také v tělocvičně. Naši výkonnost chceme prověřit v přátelských zápasech s týmy z vyšší soutěže.


pondělí 17.12.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 425

Další články