Muži B

Muži B: Hodnocení podzimu 2018

Muži B: Hodnocení podzimu 2018
Jak se vedlo mužům B v 1.B třídě?

1) Zhodnocení podzimu

U hájeckých mužů B nepanuje spokojenost s výsledky, předvedenou hrou ani například tréninkovou morálkou.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment (chvíle, situace)

Velmi dobrý zápas jsme odehráli proti Písnici, kdy jsme vyhráli 8:2.

Dobrý výkon jsme předvedli i proti ČAFC B, kdy jsme proti týmu, který zimuje na třetím místě tabulky, uhráli bezbrankovou remízu. Nutno říct, že zaslouženě.

Pěkným výkonem jsme se i s podzimní částí rozloučili. Na hřišti Junioru Praha jsme dlouho drželi vedení 3:2. Bohužel v závěrečných minutách soupeř dvakrát udeřil a my odjížděli bez bodu.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Jednoznačně debakl proti Újezdu nad Lesy B. Skóre 13:0 mluví za vše. V tomto zápase se nevydařilo zhola nic. Špatných výkonů bylo víc, za zmínku ještě stojí prohra 1:5 s Vršovicemi, kdy soupeř nastoupil s mnoha dorostenci.

4) Spokojenost s herním výkonem

Herní výkony jsou velmi nevyrovnané. Často se odráží v tom, jak velká nebo jak malá je pomoc hráčů z A týmu. Tak by to však nemělo být a kmenoví hráči „béčka“ by měli být schopni nést odpovědnost za výkon mužstva. B tým velmi postrádá lídra, který zápas takzvaně okřičí a svou energií žene mužstvo kupředu.

Většina herních výkonů zůstává tedy za očekáváním, ale ukázali jsme, že jsme schopni odehrát i kvalitní zápasy. Chce to jen chtít.

5) Spokojenost s umístěním

Zde spokojenost rozhodně panovat nemůže. Okupujeme předposlední místo tabulky. Cílem jara je rozhodně umístění zlepšit a udržet soutěž. Naštěstí nám na týmy před námi schází méně bodů, než kolik potřebuje soupeř v tabulce pod námi. S ním se utkáme hned v prvním kole jarní části a zápas to bude vskutku důležitý.

6) Plán na zimní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, výhled jara?

Během prosince jsme v hale začali s takzvaným cvičením s Kristýnou. Hájecká trenérka Kristýna Špinková v hale mučí naše borce. Těm se zlepší koordinace, pohyb a fyzická kondice. Tu, spolu s fotbalovými schopnostmi, budeme nabírat během zbylé zimní přípravy i na hřišti nebo kolem přehrady.


úterý 18.12.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 484

Další články