Muži A přebor 23. kolo - Přední Kopanina - FC Háje JM 3:0

Muži A  přebor 23. kolo - Přední Kopanina - FC Háje JM  3:0
Muži A - po minulé výhře venku (Újezd nad lesy - 1:4) další body z venku nevezou ... .

Háje hrají na jaře velmi dobře a dokázaly to i na Kopanině. zejména v první půli byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Domácí však mají Strnadela a ten svým hattrickem nakonec zápas rozhodl. Domácím chyběli vykartovaní Horák s Charvátem, hosté ze stejného důvodu postrádali Brože, vyloučeného Pospíšila a v sestavě se neobjevil pro zranění ani jarní střelec Pečeňa.

Zápas začal velmi svižně a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. V 5.minutě Truhlář kolmou přihrávkou vysunul Nedvěda, Tlustý sice vyběhl včas, ale sražený míč se dostal ke Strnadelovi, který jej obloučkem poslal těsně mimo branku. Za tři minut poslal Slabý míč z přímého kopu na půlce až do šestnáctky domácích, aniž se jej někdo dotkl skočil od země do břevna a nad branku. Vzápětí těsně vedle střílel Hartman a přímý kop Janouška prolétl nad břevnem. V 18.minutě Slabý dlouhým míčem našel ve vápně Fediče, Tyxa jej nechal za sebou, ale střelec hostů mířil těsně mimo tyče. Pak se ke slovu dostali opět domácí, když centrovaný míč do vápna propadl až ke Strnadelovi, ale Tlustý jeho dorážku reflexivně vyrazil. Dvě minuty před přestávkou přišel útok hostů, který zastavil razantním odkopem Janda, obrana hostů zaváhala, k míči se dostal Strnadel a přesným lobem jej poslal do sítě.

Oboustranně otevřený fotbal pokračoval i po přestávce. Klid do domácích řad přinesla 51.minuta. Tesař si sáhl ve vápně na míč rukou a pískala se penalta. Strnadel ji bezpečně proměnil a domácí hru bezpečně ovládli. Výborné kombinace, rychlý pohyb, takový fotbal se domácím divákům musel líbit. Svůj vynikající výkon pak Strnadel završil třetím gólem v 68.minutě. Vzápětí jej trenér stáhl ze hřiště za aplausu a jásotu domácích příznivců. Hosté předvedli sympatický výkon, ale na domácí to tentokrát nestačilo.

Petr Sýkora (FC Háje): V první půli jsem hráli velmi dobře. Bohužel dvě minuty před přestávkou jsme zaváhali a Strandel ukázal v čem je výjimečný. Když jsme dostali druhý gól bylo po zápase a nakonec jsme mohli prohrát ještě víc.

Pavel Mejdr (Přední Kopanina): Od začátku to byl hezký fotbal. V první půli byli šance na obou stranách, nám se naštěstí podařilo jednu proměnit. Po druhém gólu už to z naší strany bylo jasné, kluci se viditelně fotbalem bavili a diváci se měli na co koukat. Dnes to byl fotbal pro radost.

FC Přední Kopanina - FC Háje 3:0 (1:0)

Branky: 43., 51 z penalty a 68. Strnadel ŽK: Verner, Buzek - Slabý, Štípek

Rozhodčí: Šimšík - Klíčman, Zelený Diváků: 90

FC Přední Kopanina: Králíček - Žáček, Honetschläger, Janda, Tyxa - Buzek - Truhlář, Verner, Nedvěd (70. Růžička), Vyšata - Strnadel (73. Slanina). Trenér Pavel Mejdr.

FC Háje: Tlustý - Tesař, Sojka, Chrobák, Slabý - Hrůza (61. Krejčí), Janoušek, Hartman, Ostrihoň (67. Šplíchal) - Fedič, Štípek. Trenér Petr Sýkora.